Facebook reklamos užsakymo ABC. Kaunas

Facebook reklamos užsakymo ABC. Kaunas

2018-10-30 13:00, Kaunas, Kaunas, KTU konferencijų centras, Gedimino g. 50 | Dalyvauja: 61 Registracijos terminas: 2018-10-30

Facebook reklamos užsakymo ABC

Facebook reklama šiuo metu yra vienas efektyviausių būdų pasiekti naujus pirkėjus ir tai galima daryti su bet kokiu biudžetu - kad ir 5€. O kadangi Facebook apie mus žino labai daug ir tuos duomenis leidžia naudoti reklamos auditorijų formavimui, galime kreiptis į tuos žmones, kurie labiausiai linkę tapti mūsų klientais.

Šiuose mokymuose susipažinsite su Facebook reklamos užsakymo eiga, skirtingais auditorijų formavimo būdais ir rezultatų skaičiavimo priemonėmis.

Kam skirta:  Pradedantiesiems rinkodaros specialistams ir freelanceriams, administruojantiems Facebook puslapius ir visiems tiems, kurie ekspermentuoja su mygtuku „Boost Post".

Pastaba: rekomenduojame turėti nešiojamus kompiuterius, kad galėtumėte mokymuose aptariamus įrankius išbandyti praktiškai. Dalyviai, kurie neturės kompiuterių, galės stebėti demonstracinę versiją ekrane.

---

4 valandų mokymuose aptarsime:

Facebook reklamos veikimo principus

Tikslų išsikėlimą

Ką rodyti reklamoje: tekstai ir grafika

Auditorijų formavimo būdus: pagal demografiją, pomėgius, apsilankymus svetainėje (naudojant Facebook Pixel), pasinaudojant kita, jau egzistuojančia (pvz. puslapio fanų) auditorija

Reklamos užsakymą su Ads Manager

Kas draudžiama Facebook reklamoje

Pakartotinė reklama - retargeting

Rezultatų analizė iš kur pasiimti duomenis, kurie jų svarbiausi ir kaip juos interpretuoti efektyvesniam biudžetų panaudojimui

 

 

 

Domantas Širvinskas

 Mokymų namų apie rinkodarą socialiniuose tinkluose „EduMint“ įkūrėjas, dirbantis dešimtmetį su tarptautinių prekių ženklų komunikacija internete, Facebook rinkodaros mokantis trejus metus.

 

  

 

Tema:

Facebook reklamos užsakymo ABC

Forma:

Mokymai

Vieta:

KTU konferencijų centras, Gedimino g. 50

Data:

2018 m. gruodžio 11 d. (antradienis), 13:00 val.

Trukmė:

~4 val.

Organizatorius:

LiMA administracija, info@lima.lt 

Dalyvio mokestis:

  

Vienkartinis bilietas:  25 Eur 45 Eur

Registruotis

LiMA nariams: nemokamai (prisijunkite prie LiMA narių registracijos sistemos)

 

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos ir/arba susijusių sričių specialistas ar vadovas? Tapkite LiMA nariu - pasiskaitykite apie narystę 

 

LiMA seminarų abonementų savininkams: nemokamai

3 mėn. seminarų abonementas - 65 Eur (mokestis nurodytas su PVM)

Įsigykite seminarų abonementą →

 

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.