Facebook reklamos užsakymo ABC. Vilnius

Facebook reklamos užsakymo ABC. Vilnius

2018-12-11 13:00, Vilnius, Vilniaus universiteto verslo mokykla, Saulėtekio al 22, J.Kunčino auditorija | Dalyvauja: 113 Registracijos terminas: 2018-12-11

Mokymų turinys Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje

buvo įvertintas 9,7!

Facebook reklama šiuo metu yra vienas efektyviausių būdų pasiekti naujus pirkėjus ir tai galima daryti su bet kokiu biudžetu - kad ir 5€. O kadangi Facebook apie mus žino labai daug ir tuos duomenis leidžia naudoti reklamos auditorijų formavimui, galime kreiptis į tuos žmones, kurie labiausiai linkę tapti mūsų klientais.

Šiuose mokymuose susipažinsite su Facebook reklamos užsakymo eiga, skirtingais auditorijų formavimo būdais ir rezultatų skaičiavimo priemonėmis.

Kam skirta:  Pradedantiesiems rinkodaros specialistams ir freelanceriams, administruojantiems Facebook puslapius ir visiems tiems, kurie ekspermentuoja su mygtuku „Boost Post".

Pastaba: rekomenduojame turėti nešiojamus kompiuterius, kad galėtumėte mokymuose aptariamus įrankius išbandyti praktiškai. Dalyviai, kurie neturės kompiuterių, galės stebėti demonstracinę versiją ekrane.

---

4 valandų mokymuose aptarsime:

Facebook reklamos veikimo principus

Tikslų išsikėlimą

Ką rodyti reklamoje: tekstai ir grafika

Auditorijų formavimo būdus: pagal demografiją, pomėgius, apsilankymus svetainėje (naudojant Facebook Pixel), pasinaudojant kita, jau egzistuojančia (pvz. puslapio fanų) auditorija

Kas draudžiama Facebook reklamoje

Reklamos užsakymą ir pakartotinę reklamą (ang. retargetingsu Ads Manager

Rezultatų analizę: iš kur pasiimti duomenis, kurie jų svarbiausi ir kaip juos interpretuoti efektyvesniam biudžetų panaudojimui. 

 

 

 

Domantas Širvinskas

 

Mokymų namų „EduMint" bendraįkūrėjas ir vadovas

 Mokymų namų apie rinkodarą socialiniuose tinkluose „EduMint“ bendraįkūrėjas, dirbantis dešimtmetį su tarptautinių prekių ženklų skaitmenine komunikacija, Facebook rinkodaros mokantis trejus metus.

 

  

 

 2018 m. gruodžio 11 d. (antradienis)

12:30 - 13:00 Dalyvių registracija ir pasitikimo kava
13:00 - 15:00 Mokymų I dalis
15:00 - 15:20 Kavos pertrauka
15:20 - 17:20 Mokymų II dalis

 

Tema:

Facebook reklamos užsakymo ABC

Forma:

Mokymai

Vieta

Vilniaus universiteto verslo mokykla, Saulėtekio al 22, J.Kunčino auditorija

Data:

2018 m. gruodžio 11 d. (antradienis), 13:00 val.

Trukmė:

~4 val.

Organizatorius:

LiMA administracija, info@lima.lt 

Dalyvio mokestis:

  

Vienkartinis bilietas:  35 Eur

Registruotis

LiMA nariams: nemokamai (prisijunkite prie LiMA narių registracijos sistemos)

 

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos ir/arba susijusių sričių specialistas ar vadovas? Tapkite LiMA nariu - pasiskaitykite apie narystę 

 

LiMA seminarų abonementų savininkams: nemokamai

3 mėn. seminarų abonementas - 65 Eur (mokestis nurodytas su PVM)

Įsigykite seminarų abonementą →

 

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.