[LiMA rekomenduoja] „Žiniasklaida rytoj"

[LiMA rekomenduoja] „Žiniasklaida rytoj"

2018-11-21 09:00, Vilnius, Vilnius Tech Park, Antakalnio gatvė 17, Vilnius, Lietuva | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2018-11-21

LiMA nariams taikoma 15 proc. nuolaida

 

 Apie konferenciją

Žiniasklaida visuomet buvo svarbi visuomenėje vykstančių procesų dalis. Technologijos daro didžiulę įtaką visuomenės pokyčiams, tai keičia ir žiniasklaidą. Ką daryti, kad žiniasklaida ir toliau išliktų svarbiu ir aktualiu visuomenei demokratijos pagrindu? 15min organizuojama transformacijos konferencija „Žiniasklaida rytoj“ skirta išskirtinai žurnalistikos ir žiniasklaidos verslo pokyčiams aptarti. Konferencijoje savo įžvalgomis dalysis žinomi 15min žurnalistai, kitų žiniasklaidos priemonių ir žiniasklaidai svarbių sektorių lyderiai. Konferencija vyks lietuvių ir anglų kalbomis. Vertimas nenumatytas.

 

 Privalumai

Pirmiesiems išgirsti naujausią „Baltic Media Health Check“ ataskaitą apie žiniasklaidos padėtį Baltijos šalyse Išgirsti apie naujausias žurnalistikos ir žiniasklaidos verslo tendencijas iš ekspertų lūpų Susipažinti su naujausiomis technologijomis, kurios daro įtaką ne tik žiniasklaidai, bet ir visuomenei Iš pirmų lūpų išgirsti, kaip atrodys kitų metų rinkiminis sezonas Lietuvoje Susitikti ir susipažinti su 15min žurnalistais vienoje vietoje.

 

 Kam skirta?

Transformacijos konferencija „Žiniasklaida rytoj“ skirta verslo, visuomenės, viešojo sektoriaus, politikos ir žiniasklaidos atstovams. Taip pat vizionieriams, inovacijų lyderiams, komunikacijos, reklamos, rinkodaros, marketingo profesionalams ir visiems neabejingiems technologijų pažangai bei norintiems iš arčiau pažvelgti į žiniasklaidos verslo užkulisius ir ateitį.

 

LiMA nariams taikoma 15 proc. nuolaida!

 Nuolaidos kodą galite sužinoti prisijungę prie LiMA vidinės komunikacijos sistemos čia.

 

2018 m. lapkričio 21 d. (trečiadienis)

Vieta:

Vilnius Tech Park, Antakalnio gatvė 17, Vilnius, Lietuva

Data:

2019 m. lapkričio 21 d. (trečiadienis) 09:00 val.

Trukmė:

 ~ 8 val.

Organizatorius:

15min, rinkodara@15min.lt

Dalyvio mokestis: 

Bilieto kaina: 59 Eur

 

LiMA nariams taikoma 15 proc. nuolaida 

 

Nuolaidos kodą galite sužinoti prisijungę prie LiMA vidinės komunikacijos sistemos čia.

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.