[LiMA rekomenduoja] Turinio planavimo dirbtuvės: rugsėjis

[LiMA rekomenduoja] Turinio planavimo dirbtuvės: rugsėjis

2019-08-20 16:00, Vilnius, L. Stuokos - Gucevičiaus g. 7 | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2019-08-20

Su kodu lima20% taikoma 20 proc. nuolaida LiMA nariams!

 Administruojate Facebook ar Instagram puslapius? Žinome, kaip sunku skirti kelias valandas išskirtinai tik mėnesinio plano sudarymui, be jokio blaškymosi. Kviečiame į dirbtuves, kur šį procesą sumoderuosime, sukursime produktyvią erdvę ir pakviesime dirbti grupėse – šviežios idėjos garantuotos!

 PROGRAMA

 

  • Trumpa įžanga į mūsų naudojamas mėnesio planavimo praktikas ir įrankius. Pasidalinsime tinklelio planavimo principais, kuriuos išvystėme dirbdami 10 metų, parodysime kelis pavyzdžius, kuriuos paskui išbandysite savarankiškai.

 

  • Mėnesio strategija: tikslų iškėlimas, svarbiausių temų išgryninimas. Patys nuspręsite, kokie bus ateinančio mėnesio prioritetai – apie kuriuos produktus kalbėsite, kokią komunikacinę žinitę skleisite. Drauge pasitarsime ir kiek žinučių iš viso kursime.

 

  • Kūryba grupėse: vieni kitiems pristatysime savo prekės ženklus ir mėnesio tikslus bei surinksime iš kolegų idėjas, kaip perduoti svarbiausias žinutes. Jei kasdieniame darbe kūrybinės komandos neturite, ši dalis bus ypač naudinga – pašaliniai žmonės visada pateiks naujų idėjų. Taip pat galėsite pasitikrinti, ar jūsų mintys yra suprantamos kitiems.

 

  • Turinio kūrimas: rašysime tekstus, ieškosime turinio, jį apdirbsime arba formuluosime užduotis fotografams / dizaineriams. Mes pasistengsime patarti, kaip jau turimą turinį išnaudoti naujomis formomis, pritaikyti ateinančio mėnesio tikslams.

 

Daugiau apie renginį

https://edumint.lt/mokymai/turinio-planavimo-dirbtuves/

 

 

Su kodu lima20% taikoma 20 proc. nuolaida LiMA nariams!

 

Sritis: Marketingas
Tema: Kaip planuoti turinį socialiniuose tinkluose?
Forma: Dirbtuvės
Data: 2019 m. rugpjūčio 20 d. (antradienis)
Konferencijos trukmė: nuo 16:00 iki 20:00 val. 
Vieta:  L. Stuokos - Gucevičiaus g. 7, Vilnius