[LiMA rekomenduoja] AdPrint Masters Forum 2019

[LiMA rekomenduoja] AdPrint Masters Forum 2019

2019-08-20 10:00, Kaunas, Julijanavos g. 2 | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2019-08-20

INOVACIJOS, EFEKTYVUMAS, SĖKMĖ

 InSpe Corporated division sukaupusi daugiau nei 29 metų patirties reklamos gamyboje kviečia Jus prisijungti prie didžiausio Baltijos šalyse reklamos verslo forumo AdPrint Masters Forum! Garsiausi reklamos gamybos technikos ekspertai atskleis šviežiausius know - how, pristatys rinkos aktualijas ir naujas verslo galimybes. 

Įvairių sričių ekspertai pristatys paramos fondų programas ir strategijas, kaip sutaupyti mokesčių, kaip įdarbinti darbuotojus pasinaudojus valstybės subsidijomis, kaip protingai pasiskolinti verslo plėtrai. Renginyje bus pristatomi reklamos gamybos ir tekstilės rinkos trendai, renginio metu vyks moderniausių gamybos linijų demonstracijos. 

Forumo metu vyks trijų asociacijų ekskursijų, diskusijos ir kontaktų mugė - tai yra puiki erdvė užmegzti naujus kontaktus ir verslo santykius. Forume daug laiko skirta diskusijoms tam, kad būtų galima iškelti visus aktualius klausimus, išklausyti visas puses ir rasti efektyviausius sprendimus. Šį dialogą padės atskleisti Ad Drama agentūros vadovės Lauros Domarkės pranešimas.

 

4 DIENŲ PROGRAMA ČIA  

RENGINYS NEMOKAMAS!

Sritis: Reklama
Forma: Ekskursija, diskusija, kontaktų mugė
Data: 2019 m. rugpjūčio 20 - 23 d. 
Vieta:  Julijanavos g. 2, Kaunas