LiMA DAY KAUNAS'19: Svarbiausia - vartotojas

LiMA DAY KAUNAS'19: Svarbiausia - vartotojas

2019-10-10 10:00, Kaunas, VDU Didžioji salė, S.Daukanto g. 28 | Dalyvauja: 415 Registracijos terminas: 2019-10-09

PROGRAMA | DALYVIŲ MOKESČIAI

DIDŽIAUSIA MARKETINGO KONFERENCIJA KAUNE

300+ min. marketingo ir komunikacijos turinio, 17 pranešėjų

400+ marketingo, pardavimų ir verslo atstovų

Vakarinis networking'as 

 

 

SPALIO 10 D.

VDU DIDŽIOJI SALĖ

 

Šiuolaikinė sėkminga organizacija ar verslas pasižymi visapusišku dėmesiu klientams. Marketingo skyrius yra arčiausiai vartotojo, tad geriausiai gali atliepti ir jo besikeičiančius poreikius. Tačiau nedaugelis įmonių gali pasivadinti „Customer centric“ organizacijomis, nes tam reikia ne tik pasiryžimo apversti procesus, bet ir specifinių kompetencijų.

 

- tiek į klientą orientuotos įmonės yra pelningesnės lyginant su į klientą neorientuotais konkurentais.

 

Kodėl ir kaip meilė vartotojui virsta pardavimais?

Nuo ko pradėti norint atliepti vartotojo poreikius?

Kaip sukurti gerąją vartotojo patirtį pasitelkiant skaitmeninį marketingą?

Kokios priemonės užtikrina gerąją vartotojo patirtį ir jo lojalumą prekės ženklui? 

 

Konferencija skirta: marketingo, komunikacijos, pardavimų, viešųjų ryšių specialistams ir vadovams, verslo sektoriaus atstovams, vadovams, ir visiems, kuriems rūpi jų įmonės, organizacijos ar produkto augimas.

 

 

Konferencijos pranešėjai:

  

 

Client - Centric VS Client - Obsessed  

Ar kliento - centrizmas gali tapti žalingas? Ar organizacijos turėtų keltis tikslą tapti client-centric, kai negali to pamatuoti ir nėra nusimačiusios, kokią vertę tai turi atnešti organizacijai?

 

Andrius Grigorjevas| SYNTHESIS partneris ir strategas

Synthesis Consulting Group partneris ir strategas, dirbantis su produkto strategijų projektais Europoje, Viduriniuose Rytuose ir JAV. Taip pat jis rengia inovacijų ir produktų vystymo dirbtuves, dėsto tarptautinės vadybos ir executive MBA kursus ISM universitete, veda produkto strategijos kursą Produkto Akademijoje. 

Gailė Andriuškevičiūtė | SYNTHESIS strategė

Synthesis Consulting Group strategė, kurianti prekės, produkto strategijas verslams, fokusuojasi į kainodaros ir monetizacijos strategijas skaitmeniniams ir SaaS produktams bei skaitmeninių produktų vystymą skirtingose poreikių situacijose t.y. galimybių paieška, hipotezių validacija, produkto portfelio išgryninimas ir produktinės vizijos nustatymas. 

Rinkodaros pamokos judant 100,000 vartotojų link. MOQ atvejis 

Kokia MoQ įvedimo į rinką reklamos logika? Pranešime bus pasidalinta išmoktomis pamokomis ir pasiteisinusiomis praktikomis. 

Tomas Nemura | MOQ rinkodaros vadovas

Skaitmeninės rinkodaros strategas, pastarąjį dešimtmetį padedantis savo klientams pasiekti vartotojų širdis. Šiuo metu Tomas užima MOQ rinkodaros vadovo pareigas ir sėkmingai perkopė 100 000 tūkst. aktyvių vartotojų ribą. 

Kliento patirtis yra viskas, meilė - visa kita

Vieno tapštelėjimo ekonomikoje, kai net banką renkamės vienu išmaniojo prisilietimu, orientacija į kliento patirtį tapo viena esminių verslo išgyvenimo strategijų. Tačiau daugelyje įmonių, tai vis dar tik rinkodaristo reikalas. Kas iš tikrųjų atsakingas ir nuo ko priklauso gera vartotojo patirtis?

Linas Šiautkulis |BPN Lietuva vadovas, LiMA valdybos pirmininkas

Ekspertas, turintis daugiau nei 15 metų patirties marketingo komunikacijos srityje, šiuo metu žiniasklaidos ir media planavimo agentūros „BPN LIETUVA” vadovas. Antrą kartą perrinktas LiMA valdybos pirmininku.

Kas verks, kai tavo brand‘as mirs? 

Niekas per žmonijos istoriją nepasakė „ar prisimeni tą visai nieko, na tokį vidutinišką, gan neblogai įvertintą post-testuose reklaminį klipą?“ Niekas. Tą vidutinę kampanija užmiršo net ir jos kūrėjai. Vadovėliai sako, kad prekės ženklas kuriamas kaip bendra žmogaus ir prekės ženklo patirtis, bet ką daryti, kai ta patirtis yra tokia vidutiniška, kad yra užmiršta dar nepasibaigus packshot'ui?

Arnas Aukštikalnis | DDB VILNIUS kūrybos vadovas

„Ar tikrai įmanoma apie save pasakyti ką nors objektyvaus? Bent jau man yra sakę, kad esu neįprastai energingas lietuviškam klimatui. Internetiniame asmenybės teste atsidūriau ties 99 % ekstravertiškumo padala. Taip pat kenčiu nuo chroniško smalsumo." 

Klientas nėra karalius

„Nors labai dažnai šnekame ir mojuojame rankomis, kad klientas verslui yra karalius, bet taip nėra. Pranešimo metu pabandysiu parodyti, kodėl taip yra ir kas verslui yra karalius, princas ar karalienė."

Dovydas Braukyla | PLANAS CHULIGANAS direktorius

Dovydas Braukyla vadovauja kontaktų centrui, kuris suorganizuoja 700 verslo susitikimų, įgyvendina 60 pardavimo projektų ir padaro 20 000 B2C pardavimų per metus.

Fizinė prekyba mirė! Tegyvuoja (fizinė) prekyba!

Nuolat girdime, kad prekybos centrai užsidarinėja, nes parduotuvės keliasi į internetą. Tačiau tuo pat metu, turtingiausias planetos žmogus investuoja milijardus į naujų parduotuvių statybas. Neatrodo įtartina? Kas vyksta ir kaip keičiasi prekyba? Pranešimo metu bus pristatomas technologijų poveikis šiuolaikinės pasaulio prekybos industrijai, aptariami pirkėjų lūkesčiai ir iššūkiai su kuriais susidurs prekybininkai.

Tadas Četkauskas | NFQ verslo plėtros vadovas

Turi daugiau negu 10 metų patirtį versle ir pardavimuose, pastaruosius du metus vadovauja NFQ Verslo plėtros skyriui.

Google, Google, kas pasaulyje gražiausias?

Google įrankiai dalyvauja daugelyje vartotojų kelionės etapų - nuo paieškos, kur visa kelionė prasideda iki Display ar Youtube kanalų, kuriuose prekiniai ženklai siekia įtikinti vartotoją atlikti norimą veiksmą. Nepaisant Google svarbos, dažnas prekinis ženklas ne tik kad neišnaudoja jo pilno potencialo vartotojo pažinime, bet ir nesuteikia geros prekinio ženklo patirties šioje ekosistemoje, kurios modernus pirkėjas tikisi. Laikas sužinoti - kaip tai atlikti?

Igor Voičenica | IPROSPECT verslo plėtros vadovas

Marketinge dirba virš 5 metų tiek startuoliuose, tiek reklamos valdymo platformose ir agentūrose. Šiuo metu dirba ties esamų bei naujų agentūros klientų auginimų, skaitmeninių strategijų kūrimų ir įgyvendinimu, prekinių ženklų žinomumo didinimu bei pardavimų auginimu. Igor ekspertinės sritys: skaitmeninė rinkodara, rinkodaros strategija, duomenų analitika ir vartotojo kelias. 

Prekės ženklų triger'iai vartotojų ekranuose

Pranešimas apie vartotojų patirtis socialiniuose tinkluose. Ko vartotojai tikisi ir kuo tiki? Ką daryti prekės ženklams, siekiant išlaikyti organišką, natūralų ir sąžiningą ryšį su vartotojais? Kaip jiems užtikrinti gerąją patirtį?

Jurgita Videikaitė | INSPIRED UM turinio skyriaus vadovė

Turi patirties tiek su viešojo sektoriaus, tiek su komercinių prekių ženklų kampanijomis socialiniuose tinkluose ir bendrai skaitmeninėje erdvėje. Šiuo metu daugiau negu 3 metus vadovauja „Inspired Communications“ turinio skyriui.

 

Nežino, ko nori

 

Vartotojo klausiame ir klausome, matuojame, skiriame jam dėmesį, stengiamės pažinti ir dėl jo apverčiame organizacinius procesus, o jis... nežino, ko nori.

 

Jonas Liugaila | CRITICAL dizaino strategas

CRITICAL dizaino strategas, Lietuvos grafinio dizaino asociacijos valdybos narys, lektorius. Daugiau nei 15 metų dizaino pagalba padeda spręsti verslo, socialinių ir kultūrinių organizacijų iššūkius bei siekti užsibrėžtų tikslų, savo patirtimi kasmet pasidalinant dešimtyse konferencijų, kūrybinių dirbtuvių, publikacijų ir Vilniaus dailės akademijos ženklodaros paskaitose.

Kaip visiems organizacijoje susikalbėti su vartotojais?

Visi turime savo produktus ir savo KPI. Visiems mums reikia komunikuoti ir pasiekti vartotojus. Bet kaip tai daryti vieningai? Ar mūsų nuomonės, įsitikinimai ir jausmai turi reikšmingą rolę kuriant vartotojo patirtis bei vartotojo kelionių žemėlapius?

Radvilas Šeputis | EVOLVERY strategas

Nuo karjeros skaitmeninėje rinkodaroje pradžios Radvilas serga už lankytojus, naudotojus ir vartotojus. Jų balsą perduoda analizuodamas duomenis ir juos versdamas naudinga informacija ir reikšmingomis įžvalgomis.

Produkto dizainas: Kaip kurti žmogui?

 

Kaip užtikrinti, kad jūsų produktu žmonės galėtų sėkmingai naudotis? Kaip kliento balsą padaryti girdimu įmonės viduje? Kaip padėti produkto komandai suprasti vartotoją?

Algimantas Jočys | TRAFI produkto dizaineris

Algimantas 13 metų dirbo savo įkurtoje studijoje. Daug laiko skirdamas pardavimams suprato, jog nori grįžti prie savo mėgstamos veiklos – dizaino kūrimo. Taip jis tapo „INVL“ kompanijos UX dizaineriu. O šiuo metu užima „Trafi“ produkto dizainerio pareigas.

 

Produktas - Lietuva. Sandorio vertė - 20 mln. Eur. Ką lemia kliento patirtis?

Nuo jogos iki išminavimo darbų - klientų patirtys, kurios gali nulemti, ar pasaulio verslo milžinės pasirinks Lietuvą. Kaip atrasti aukso vidurį tarp kliento įgeidžių tenkinimo ir realios vertės kūrimo, kuris leistų įgyti konkurencinį pranašumą?

Gediminas Koryzna | INVEST LITHUANIA investicijų plėtros departamento direktorius

„Mėgstu tvarkingą darbo stalą, laiku įgyvendintus tikslus ir spalvotas kojines." 

Ar klasikinė vizualinė komunikacija atitinka šiandienos verslo ir vartotojų poreikius?

Jeigu istorija mus gali ko nors išmokyti, tai yra tai, kad ilgainiui pačiais sėkmingiausiais verslais tampa tie, kurie nepaliauja keistis, organiškai prisitaiko prie besikeičiančios aplinkos, o tiems, kurie to nenori ar nepajėgia - lemta išnykti. Ar tradicinis identiteto dizainas atsako į šiuos aukštus reikalavimus? Ar statiškas, klasikinis identitetas išpildo visus vartotojų poreikius ir įgalina, o ne vejasi verslo raidą? Pranešime bus kalbama apie tai, kaip pasitelkus logiką, sistemas ir technologijas galima archajišką dizaino sritį pritaikyti šiuolaikiniams tiek verslo, tiek klientų poreikiams.

Augustinas Paukštė | ANDSTUDIO dizaino strategas

Augustinas yra ženklodaros dizaino studijos ANDSTUDIO partneris ir kūrybos vadovas, kuris specializuojasi strategijų, vizualinių identitetų ir komunikacijos dizaino srityse. 

Klientų aptarnavimo įtaka įmonės augimo trajektorijai. HOSTINGER atvejis

Pranešime bus pasidalinta sėkmės istorija, kas buvo padaryta, kad Hostinger iš client support pereitų į client success bei ko galima iš jos išmokti.

Darius Grigorjevas | HOSTINGER klientų aptarnavimo skyriaus vadovas

Klientų aptarnavime dirba daugiau kaip 10 metų ir šiuo metu yra atsakingas už daugiau nei 200 žmonių komandą visame pasaulyje. Jo pagrindinis principas ir darbo tikslas - kad klientas susisiekęs su įmonės specialistais dar labiau sustiprintų ryšį ir pasitikėjimą įmone.

Autoriteto vertė konkurencinėje verslo aplinkoje

Sparčiai augti vienoje konkurencingiausių rinkų pasaulyje – IT verslui yra kasdieninis iššūkis. „Devbridge“ įmonės klientų ratą sudaro pasaulinės finansų, paslaugų ir gamybos sektorių kompanijos, kuriuos nuolat šmėžuoja „Fortune 1000“ sąrašo įmonės viršūnėse bei kelia vis didesnius lūkesčius Lietuvos programuotojų darbui. Kiekvieno sėkmingo verslo pareiga – net tik auginti pelną ar gerinti ekonominę verslo aplinką, bet ir inicijuoti teigiamus pokyčius šalyje. Akivaizdus „Devbridge“ gerosios praktikos pavyzdys – nemokamos edukacinės „Sourcery“ akademijos – tai ne tik investicija į kompanijos augimą, bet ir specialistų ruošimas išeiti į rinką su stipresniu profesinių žinių ir žmogiškųjų vertybių pagrindu.

Viktoras Gurgždys | DEVBRIDGE viceprezidentas ir Lietuvos padalinio vadovas

Prieš aštuonerius metus „Devbridge“ įmonėje karjerą pradėjęs Viktoras šiandien rūpinasi daugiau nei 300 darbuotojų gerove Lietuvoje. Sėkmingas vadovavimas ir įmonės spartus augimas šalyje taip pat įvertintas kasmetiniame greičiausiai JAV augančių kompanijų reitinge, kur septynerius metus iš eilės bendrovei atnešė vietą prestižiniame „Inc. 5000“ įmonių sąraše.

Vartotojų patyrimas (UX) - nematoma dizaino pusė

Vartotojų patyrimas (ang. UX) dažnai yra kertinis kriterijus renkantis produktą, tačiau UX, kaip ir velnias, slypi detalėse. Kaip užtikrinti gerą vartotojų patirtį kuriamuose produktuose? Kokios dažniausios klaidos bei kaip jų išvengti?

Erikas Mališauskas | REDEFINIO IR VOLUTO bendraįkūrėjas

Erikas jau daugiau nei 8 metus kuria į vartotoją orientuotus dizaino sprendimus. Ypač domisi mobilių aplikacijų tendencijomis. Buvo Humansapp dizaino vadovu.

 KONFERENCIJOS PROGRAMA

 

09:30 - 10:00 Dalyvių registracija ir pasitikimo kava
10:00 - 10:30 Linas Šiautkulis | Kliento patirtis yra viskas, meilė - visa kita
10:35 - 10:55 Darius Grigorjevas | Klientų aptarnavimo įtaka įmonės augimo trajektorijai. HOSTINGER atvejis
10:55 - 11:20 Dovydas Braukyla | Klientas nėra karalius
11:20 - 11:45 Viktoras Gurgždys | Autoriteto vertė konkurencinėje verslo aplinkoje
11:45 - 12:10 Pertrauka
12:10 - 12:35 Jonas Liugaila | Nežino, ko nori
12:35 - 13:00  Augustinas Paukštė | Ar klasikinė vizualinė komunikacija atitinka šiandienos verslo ir vartotojų poreikius?
13:00 - 13:20 Erikas Mališauskas | Vartotojų patyrimas (UX) - nematoma dizaino pusė.
13:20 - 13:40 Algimantas Jočys | Produkto dizainas: Kaip kurti žmogui?
13:40 - 14:15 Pietų pertrauka (lengvi pietūs įskaičiuoti į bilieto kainą)
14:15 - 14:40 Radvilas Šeputis | Kaip visiems organizacijoje susikalbėti su vartotojais?
14:40 - 15:05 Jurgita Videikaitė | Prekės ženklų triger'iai vartotojų ekranuose
15:05 - 15:30 Igor Voičenica | Google, Google, kas pasaulyje gražiausias?
15:30 - 15:50 Tadas Četkauskas | Fizinė prekyba mirė! Tegyvuoja (fizinė) prekyba!
15:50 - 16:15 Pertrauka
16:15 - 16:50 Tomas Nemura | Rinkodaros pamokos judant 100,000 vartotojų link. MOQ atvejis
16:50 - 17:10 Gediminas Koryzna | Produktas - Lietuva. Sandorio vertė - 20 mln. Eur. Ką lemia kliento patirtis?
17:10 - 17:35  Arnas Aukštikalnis | Kas verks, kai tavo brand‘as mirs?
17:35 - 18:00 Andrius Grigorjevas ir Gailė Andriuškevičiūtė | Client - Centric VS Client - Obsessed
18:00 - ... Vakarinis networking'as bare BARDAKAS

 

 

Informaciniai rėmėjai 

 

Renginio partneriai

Sritis:

Marketingas, komunikacija, verslas, pardavimai

Forma:

Konferencija

Vieta:

VDU Didžioji salė, S.Daukanto g. 28, Kaunas

Pritaikymas žmonėms su
judėjimo negalia:

Pritaikyta

Data:

2019 m. spalio 10 d. (ketvirtadienis), 10:00 - 18:00

Trukmė:

8 val.

Organizatorius: 

Lietuvos marketingo asociacija - 15 metų veikianti ir vienijanti daugiau nei 1000 marketingo ir su juo susijusiose srityse dirbančius specialistus, vadovus bei verslo atstovus organizacija. 

Kilus klausimams kreiptis: 

info@lima.lt, +37067290607

BILIETŲ KAINOS KILS SPALIO 10 D.

LiMA nariams 

129 Eur

Bilieto kaina

129 Eur

Su LiMA seminaro abonementu

129 Eur

Perkant 3 bilietus ir daugiau taikomos nuolaidos

Rašykite el. paštu info@lima.lt

 

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolimesnėje renginio komunikacijoje.

Bilietų grąžinimo politika