[LiMA rekomenduoja] Premjera | Halstonas: šlovės ir nuopuolio istorija

[LiMA rekomenduoja] Premjera | Halstonas: šlovės ir nuopuolio istorija

2019-09-13 20:00, Vilnius, A. Smetonos g. 5 | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2019-09-13

Ištark slaptą frazę ir gauk 40 proc. nuolaidą kino bilietui! 

Nuolaidos sąlygas sužinok prisijungęs prie INTRANET platformos. Nuolaida taikoma tik LiMA nariams.

Rojus Halstonas Frovikas, savo antrąjį vardą pavertęs puikiai atpažįstamu prekės ženklu, buvo bene pirmasis JAV dizaineris, tapęs tikra popkultūros žvaigžde. Amerika apie Halstoną išgirdo 1961 m., kuomet jo modeliuotą skrybėlaitę Džono F. Kenedžio inauguracijos metu dėvėjo prezidento žmona Žaklina. Tačiau didžioji šlovė atėjo aštuntajame dešimtmetyje, kuomet dizainerio kurti kašmyro vilnos ir „ultrasuede“ mikropluošto rūbai tapo tikru disko eros simboliu.

Halstonas buvo ne tik dizaineris, tačiau ir puikus marketingo meistras - pirmasis mados industrijos istorijoje pradėjo kviesti kino žvaigždes į savo madų pasirodymus, pirmasis, kuris sąmoningai savo rūbais puošė tik garsiausius žmones. Halstonas filmavosi laidose ir reklamose, nors tuo metu tai buvo neįprasta mados kūrėjams. Garsioji dainininkė Liza Minnelli buvo didi įžymybė ir viena geriausių jo draugių, kuri rengdavosi vien Halston rūbais – tokiu būdu darydama jam geriausią reklamą.

Filmo anonsą galite rasti čia: https://youtu.be/wVMz7DE1Osg

Tai, ką šiais laikais vadiname influenceriu marketingu, kai rūbų dizaineriai siunčia savo kurtus rūbus tam, jog jie būtų dėvimi įžymybių ir taip garsintų prekės ženklą – Halstonas tai darė jau 1970-aisiais. Jis buvo vienas pirmųjų, supratusių autoritetingo žmogaus nuomonės svarbą ir šią marketingo priemonę puikiai išnaudojęs savo dizainerio karjeroje.

Filmas yra apie aukštąją madą, apie dizainerio charizmą, apie tai, kaip ambicijų ir viešųjų ryšių išmanymo pagalba galima susikurti svaiginamą karjerą. Apie tai, kaip tapti Amerikietiškos Svajonės pavydžiu.

 

LiMA nariams taikoma 40 proc. nuolaida KINO DELI filmų seansams!

Nuolaidos sąlygas sužinok prisijungęs prie INTRANET platformos.

 

 

Daugiau informacijos apie filmą ir KINO DELI rasi čia:

https://www.kinodeli.lt/halstonas-sloves-ir-nuopolio-istorija-dizaino-savaite 

 

Sritis: Marketingas
Tema: Mados istorija, marketingo istorija
Forma: Filmo peržiūra
Data: Nuo 2019 m. rugsėjo 13 d., 20 val. 
Konferencijos trukmė: Apie 3 val.
Vieta: A. Smetonos g. 5, Vilnius