E-komercija 2020: kaip pritraukti ir išlaikyti vartotojus? Vilnius

E-komercija 2020: kaip pritraukti ir išlaikyti vartotojus? Vilnius

2019-09-17 16:00, Vilnius, Konstitucijos pr. 14, Best Western Hotel Vilnius | Dalyvauja: 215 Registracijos terminas: 2019-09-17

Ką privalo turėti e-komercijos projektas?

Kokios e-parduotuvių tendencijos?

Kaip pritraukti vartotojų srautą į savo e-parduotuvę?

Kaip efektyviai išnaudoti išorinius reklamos kanalus?

Kaip užtikrinti gerą vartotojo patirtį visuose sąlyčio taškuose?

Praktiniai patarimai ir išmoktos pamokos

 

Renginio pranešėjai:

E-komercijos pabaiga

E-komercijos, kaip disciplinos, nėra ir niekada nebuvo. Ateina laikas, kai ir ši sąvoka nustos būti naudojama. Kaip gyvensime pasaulyje be e-komercijos?

Vytautas Vorobjovas, AMZ CREW įkūrėjas

Vytautas Vorobjovas turi daugiau nei 14 metų patirtį e-komercijos ir e-marketingo srityse, vysto sėkmingą konsultacijų verslą, taip pat drauge su partneriais įsteigė vienintelę regione Amazon paskyrų valdymo agentūrą AMZ Crew.

Vartotojo patirtis el. prekyboje - kaip nesusimauti?

Vartotojas turi nenugalimą geros patirties troškimą, tad el. prekyboje esame atsakingi, kad šis jų troškimas būtų išpildytas. Vis dėlto dažnai sakoma, kad net pats vartotojas tiksliai nežino, ko jis nori. Tad kaip el. prekyboje sukurti vartotojui tokią patirtį, kad nesusimautume?

Simas Šarmavičius, GERA DOVANA el. prekybos vadovas

Simas Šarmavičius su komanda per 7 metus išaugino „Gera dovana” grupės el. prekybos rezultatus Lietuvos, Lenkijos, Latvijos rinkose, apimančiose 42 mln. gyventojų. Jo iniciatyva „Gera dovana” grupėje vystoma pirmoji Lietuvoje grožio paslaugų platforma www.pasiutuslape.lt, auganti daugiau nei 200 proc. per metus. Simas taip pat dėsto el. prekybos kursą Vilniaus Universiteto Verslo mokykloje bei yra nepriklausomas el. prekybos konsultantas

Messenger chatbot‘ai e-komercijai: kaip tai (ne)veiks 2020 metais

Messenger chatbot‘ams pamažu tampant industrijos standartu, giliau pažvelgsime į jų pritaikymo galimybes ir rizikas e-komercijos verslams. Kai per didelis žinučių srautas tampa našta, o reklaminės kampanijos nebegeneruoja norimo ROI, pokalbių robotas gali tapti tikrų išganymu. Kodėl vertėtų integruoti Messenger chatbot‘us į savo digital kanalų strategiją? Kokios rizikos laukia neteisingai vykdant pokalbių marketingą? Ką daryti ir ko nedaryti, kad padidinti chatbot‘o efektyvumą? 

Paulius Alionis, ChatMarketing generalinis direktorius

Turi daugiau nei 5 metų patirtį e-komercijos srityje, paskutinius du metus Paulius specializuojasi Messenger marketinge ir chatbotų pritaikyme rinkodaros bei pardavimų procesų automatizavimui, o jo įkurta ir vadovaujama agentūra ChatMarketing dirba su žinomais e-komercijos verslais Lietuvoje ir už jos ribų.

Nr. 1 e-komercijos vieta, pasitelkiant tradicinę mediją

Prekės ženklo strategijos apimančios tradicinės žiniasklaidos kanalus arba kaip offline kanalai augina e-komerciją?

Gedas Kučinskas, BPN LIETUVA strategijų vadovas

Masinės komunikacijos ekspertas, padedantis auginti prekės ženklus ir dirbantis su TOP rinkos reklamuotojais. Dirba BPN Lietuva strategijų vadovu, ISM universitete yra lektorius ir doktorantas.

Kliento kelias 2020: pradėkime nuo kliento, kanalai palauks

Sudominti ir efektyviai pasiekti savo klientus el. parduotuvėms tampa vis didesnis iššūkis. Klientai yra bombarduojami skirtingomis žinutėmis visuose jų naudojamuose kanaluose, neatsižvelgiant, kuriame apsipirkimo etape jie šiuo metu yra. Viskas pasikeičia, kai pradedame labiau galvoti iš kliento perspektyvos, o ne tik kanalo, kurį norime panaudoti. Kaip veikti, kad kliento kelias nesibaigtų tik pirmu pirkimu, bet garantuotų ilgalaikę naudą.

Veta Armonaitė, OMNISEND marketingo vadovė

Turi daugiau nei 7 metų patirtį skaitmeninėje rinkodaroje ir 6 iš jų dirbant su e. komercija - tiesiogiai arba padedant e.komercijos specialistams el. pašto ir marketingo automatizacijos srityje. Šiuo metu yra daugiakanalės marketingo automatizavimo platformos “Omnisend” marketingo vadovė. 

El. pašto rinkodara 2020: aukso puodą uždirbs ne naujienlaiškiai

Praėjusiais metais įsigaliojęs BDAR ryškiai palietė el. pašto rinkodaros kanalą ir jo rezultatus geriausiai išmatuojančiuose el. komercijos projektuose. Panašių reglamentų įtaką Vakarų šalys jau yra patyrusios ir buvę rezultatai atsistato sąlyginai greitai. Pranešimo metu sužinosite, kokios el. pašto rinkodaros dalies BDAR nepalietė ir kuri artimiausiu metu bus tas visų trokštamas „aukso puodas”. 

Matas Pocius, NFQ el. pašto rinkodaros skyriaus vadovas

Per karjerą sukaupęs daugiau nei 10 metų patirtį, šiuo metu vadovauja UAB „NFQ Technologies“ el. pašto rinkodaros skyriui. Mato ir komandos sėkmingai įdiegti procesai klientams padeda patekti tarp Top 5 pardavimų kanalų, vertinant el. pardavimų apyvartą.

Kaip uždirbti daugiau iš srauto, kurį turite?

Turite lankytojų srautą savo tinklalapyje, tačiau lankytojai neužsisako paslaugos, neperka produkto, neužpildo užklausos formos? Tai problema, kurią gali išspręsti konversijų optimizavimas (angl. CRO). CRO skirtas identifikuoti ir pašalinti priežastis, kurios lemia lankytojų sprendimą palikti tinklalapį. Kiekvienas lankytojas - galimybė gauti konversiją, tačiau nuo vartotojo patirties priklauso, ar tai nutiks, tad pagrindinė CRO nauda yra galimybė suprasti, kas lankytoją paverčia pirkėju.

Radvilas Šeputis, EVOLVERY strategas 

„Man patinka duomenys, patinka juos versti naudinga informacija ir reikšmingomis įžvalgomis."

Sėkminga B2B e-prekyba Lietuvoje ir už jos ribų - misija įmanoma

E - prekyba yra didelis ir rizikingas IT projektas. Kaip prisitaikyti prie e - komercijos dinamiškumo? Kas atsakingas už internetinio verslo rezultatus? Kaip suvaldyti tokį didelį IT projektą? Kokios rizikos laukia? Kokiųs IT projektų valdymo metodus taikyti? 

Paulius Nagys, ADEO WEB vadovas

 

Paulius Nagys, B2B, B2C el. prekybos projektų kūrimo įmonės adeoweb.lt direktorius ir bendraįkūrėjas. Daugiau nei dešimties metų patirtis el. prekybos projektų kūrime suteikė galimybę dirbti su gabiausiais šios srities profesionalais. Adeo Web komanda dirba su Lietuvos ir pasaulio lyderiaujančioms įmonėms ir įgyvendina kompleksines, bei unikalias B2B, B2C el.prekybos sistemas.

 

 

 2019 m. rugsėjo 17d. (antradienis)

 

15:30 - 16:00

Dalyvių registracija ir pasitikimo kava

16:00 - 16:30

Vytautas Vorobjovas | E-komercijos pabaiga

16:30 - 16:55

Gedas Kučinskas | Nr. 1 e-komercijos vieta, pasitelkiant tradicinę mediją

16:55 - 17:20

Veta Armonaitė | Kliento kelias 2020: pradėkime nuo kliento, kanalai palaukskas

17:20 - 17:45

Matas Pocius | El. pašto rinkodara 2020: aukso puodą uždirbs ne naujienlaiškiai

17:45 - 18:15

Kavos pertrauka

18:15 - 18:40

Paulius Nagys | Sėkminga B2B e–prekyba Lietuvoje ir už jos ribų – misija įmanoma

18:40 - 19:05

Radvilas Šeputis | Kaip uždirbti daugiau iš srauto, kurį turite?

19:05 - 19:25

Paulius Alionis | Messenger chatbotai e-komercijai: kaip tai (ne)veiks 2020 metais

19:25 - 20:00

Simas Šarmavičius | Vartotojo patirtis el. prekyboje – kaip nesusimauti?

 

Renginio partneriai

Sritis:

Marketingas, e-komercija

Forma:

Seminaras

VIeta: 

Viešbutis „Best Western Hotel", Konstitucijos pr. 14, Vilnius

Pritaikymas žmonėms su
judėjimo negalia:

Pritaikyta

Data:

2019 m. rugsėjo 17 d. (antradienis), 16:00 - 20:00

Trukmė:

4 val.

Organizatorius: 

Lietuvos marketingo asociacija - 15 metų veikianti ir vienijanti daugiau nei 1000 marketingo ir su juo susijusiose srityse dirbančius specialistus, vadovus bei verslo atstovus organizacija. 

Dalyvio mokestis:

Vienkartinis bilietas: 25 Eur 50 Eur

Registruotis

 

LiMA nariams: NEMOKAMAI (prisijunkite prie LiMA narių registracijos sistemos)

 

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos arba susijusių sričių specialistas ar vadovas? Tapkite LiMA nariu - pasiskaitykite apie narystę 

 

LiMA seminarų abonementų savininkams: NEMOKAMAI

 

3 mėn. seminarų abonementas - 65 Eur (mokestis nurodytas su PVM)

Įsigykite seminarų abonementą →

 

 

Bilietų grąžinimo politika

 

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolimesnėje renginio komunikacijoje.