[LiMA rekomenduoja] Geriausios 2019 metų KANŲ LIŪTŲ reklamos: dar daugiau tikrų emocijų

[LiMA rekomenduoja] Geriausios 2019 metų KANŲ LIŪTŲ reklamos: dar daugiau tikrų emocijų

2019-10-15 00:00, Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Kino teatras „Forum Cinemas“ | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2019-10-15

 

 

LiMA REKOMENDUOJA!

Nuo skardaus juoko iki graudinančio jaudulio. Tai žada į kino sales spalio 15-ąją sugrįžtančios „Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“. Beveik 2 valandų programoje – reklamos, jau įėjusios į istoriją, ateitį keičiantys kūrybiniai sprendimai ir istorijos, kurios nepaliks abejingų. Papildomi seansai Vilniuje ir Kaune vyks spalio 16-18 dienomis.

 

Reklamoms šiandien neužtenka būti vien reklamomis – vartotojai kaip niekada tikisi gerų istorijų, autentiškumo ir gyvenimą keičiančių sprendimų. Būtent tai ir atspindės „Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“, – sako Gabrielė Burbienė, „Kanų liūtų“ kūrybiškumo festivalio atstovė Lietuvoje.

 

„Geriausių KANŲ LIŪTŲ reklamų“ programą Lietuvos kino teatrams sudaręs Algirdas Ramaška antrina, kad šiųmetinė programa atrinkta itin kruopščiai. „Žiūrovai patirs emocijų amerikietiškus kalnelius – juokingas reklamas keis socialiai jautrūs vaizdai, o po to vėl pralinksmėsime. Šio fenomenalaus renginio paslaptis ir yra ta, kad žiūrovas vienu metu gauna aktualumą ir dvi labai priešingas emocijas“, – sako A.Ramaška.

 

„Geriausios 2019 metų KANŲ LIŪTŲ reklamos“ spalio 15-ąją vyks visuose „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, o taip pat Panevėžio kino teatre „Apollo“ ir „Vilniaus „Pasakoje".

 

Bilietus įsigyti galima visose kino teatrų kasose ir internetu.

Bilietai: http://bit.ly/Kanuliutai_Forum

 

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) už šio renginio organizavimą  ir renginio turinį neatsako.