[LiMA rekomenduoja] BAF SUMMIT ir NAPA Talks by Aurika

[LiMA rekomenduoja] BAF SUMMIT ir NAPA Talks by Aurika

2019-11-07 10:00, Vilnius, Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo", Laisvės pr. 5 | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2019-11-07

BAF'19 parodos metu konferencijos BAF SUMMIT ir „NAPA Talks by Aurika" atveria duris B2B sektoriui!

Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF’19 – didžiausias Baltijos šalyse maisto produktų rinkos ir G.ASTRONOMINĖ odisėja, kurios metu vyks konferencijos BAF SUMMIT ir NAPA Talks by Aurika. Taip pat vyks mokymai, „Foodtech” startuolių sesija, NAPA apdovanojimai bei kita.

Greitėjantis gyvenimo tempas, besikeičianti valgymo kultūra, kylantys vertybiniai vartotojų lūkesčiai maisto kilmei bei kokybei ir auganti konkurencija kelia naujus iššūkius verslui, skatina imtis naujų marketingo bei verslo vystymo priemonių.

Konferencijoje BAF SUMMIT savo srities specialistai dalinsis patirtimi ir įžvalgomis kaip pritraukti ir išlaikyti klientus, kokybiškai komunikuoti bei išsiskirti iš kitų prekės ženklų ir kaip pasitelkti partnerystes bei inovacijas sėkmingam verslo vystymui ir eksportui.

Antrąją BAF SUMMIT konferencijos dieną kartu su verslo inovacijų akseleratoriumi „Baltic Sandbox” pirmą kartą surengs #foodtech startuolių sesiją bei pokalbius apie tai, kaip galima sustiprinti šios srities plėtrą Lietuvoje. Registracija startuoliams čia

Jau tradicija taupusi specializuota konferencija „NAPA Talks by Aurika“, skirta produkto pakuotei bei jos dizainui. „NAPA Talks“ metu Baltijos šalių dizaino, gamybos, rinkodaros ir pardavimų sričių ekspertai per įvairius pavyzdžius ir praktiką pristatys vartojimo kultūros pokyčius ir tai, kokią įtaką jie daro produktų pakuotėms.

Algirdas Orantas, LGDA valdybos pirmininkas, pažymi, kad per pastaruosius 5 metus Lietuvos pakuotės dizaino sektorius pastebimai sustiprėjo, - „Verslas domisi ir investuoja į šią sritį, o tai stiprina ir pakuotės dizainerių bendruomenę. Kartu pakuotė šiandien versle jau traktuojama ne kaip papildoma išlaida, bet investicija, leidžianti geriau perteikti produkto istoriją, pakeisti vartojimo įpročius ar prisidėti prie atsakingesnio ir tvaresnio vartojimo“.

Po konferencijos vyks pakuotės apdovanojimai „NAPA Baltic“. Šiemet pakuotės dizaino darbų kūrėjai varžysis 11-oje „NAPA Baltic“ apdovanojimų kategorijų: šviežio maisto, paruoštų vartojimui maisto produktų, užkandžių ir konditerijos gaminių, gaiviųjų gėrimų, silpno alkoholio, stipraus alkoholio, sveikatos ir grožio produktų, privačių prekės ženklų, artizaninių produktų ir riboto leidimo produktų.

Abiejų konferencijų programą rasite čia.

 

Dalyvavimas NEMOKAMAS*

*SVARBU. BAF parodos lankytojams bei dalyviams patekimas į BAF Summit ir NAPA Talks by Aurika konferencijas yra NEMOKAMAS, tačiau būtina išankstinė registracija čia

Kviečiame įsigyti bilietą į BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODĄ BAF 2019 čia

Tema:

BAF SUMMIT ir NAPA Talks by Aurika

Forma:

Konferencijos

Vieta:

Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo", Laisvės pr. 5

Pritaikymas žmonėms su judėjimo negalia:

Pritaikyta

Parkavimas: 

Yra

Data:

2019 m. lapkričio 7 d. 12:00 - 18:00

Trukmė:

6 val. 

Organizatoriai:

LITEXPO, EASY CREATIVE PRODUCION, LIETUVOS MARKETINGO ASOCIACIJA, LIETUVOS GRAFINIO DIZAINO ASOCIACIJA, AURIKA. 

LiMA už šio renginio organizavimą ir turinio kokybę neatsako.

Dalyvio mokestis: 

BAF parodos lankytojams bei dalyviams patekimas į BAF Summit ir NAPA Talks by Aurika konferencijas yra NEMOKAMAS, tačiau būtina išankstinė registracija čia

Kviečiame įsigyti bilietą į BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODĄ BAF 2019 čia.

 

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolimesnėje renginio komunikacijoje.

LiMA už šio renginio organizavimą ir turinio kokybę neatsako.