Pokalbių klubas apie maisto marketingą kartu su degustacija

Pokalbių klubas apie maisto marketingą kartu su degustacija

2020-02-25 18:00, Vilnius, Solt Dining, Courtyard by Marriott Vilnius, Rinktinės g. 3, Vilnius | Dalyvauja: 17 Registracijos terminas: 2020-02-25

Kaip išsiskirti savo produktu? 

Maistas mūsų kasdieniniame gyvenime užima didžiulę vietą, esame ir „valgytojai”, ir „gamintojai”, kartais net „eksperimentatoriai”. Kepsniai, sušiai, pica, desertai karaliauja Instagram’o sraute, Facebook'as siūlo kas vakarą vis egzotiškesnes degustacijas ar vakarienes su žymiais virtuvės šefais.

Ką padaryti, kad atkreipti vartotojų dėmesį į savo prekės ženklą ir atvesti būtent į savo parduotuvę? Kaip motyvuoti vartotojus po visą miestą ieškoti reikiamo ingrediento vakarienei, ar ekologiško avokado iš gurmaniškos parduotuvėlės?

Diskusijos dalyvės:

 

Liana Davletšina

Liana Davletšina yra vienintelė Baltijos šalyse alyvuogių aliejaus someljė, profesionali aliejaus degustuotoja, gurmaniškų parduotuvių tinklo „Itališko skonio gurmanai" įkūrėja, bei pirmosios Lietuvoje Alyvuogių Aliejaus Dienos iniciatorė. Savo aistra gilintis maksimaliai į savo mėgstamą produktą ir supažindinti kuo daugiau žmonių su ypač tyro aliejaus pasauliu ji ėmėsi prieš 10 metų ir savo žiniomis dalinasi įkurtoje Alyvuogių Aliejaus Mokykloje, su parduotuvių klientais, moko viešbučių ir restoranų šefus, prekybos tinklų atstovus bei visus kam svarbu maitintis sveikai ir išlikti jaunatviškais.

 

Nida Degutienė 

Nida Degutienė yra populiaraus tinklaraščio nidosreceptai.lt bei dviejų kulinarinių knygų autorė. Dešimt metų rašomą tinklaraštį skaito 100K unikalių skaitytojų per mėnesį, blog‘o FB paskyrą seka 26K žmonių. Šiandien Nidos veikla apima daug daugiau nei tinklaraščio straipsniai: ji bendradarbiauja su didžiausiais Lietuvos prekių ženklais, prisideda prie kulinarinių žurnalų kūrimo, savo patirtimi dalinasi Lietuvos kulinarinių studijų organizuojamuose workšopuose. Nida ne kartą buvo kviečiama skaityti pranešimų apie savo veiklą Lietuvos įmonėse bei organizacijose, dalyvavo tarptautiniuose projektuose JAV, Kinijoje, Australijoje, P. Afrikoje, Lenkijoje. 

 

Delija Milašiūtė

Diskusijos moderatorė

Delija Milašiūtė – maisto industriją pažįstanti komunikacijos ekspertė, pokyčių strategė ir versli tinklų kūrėja. Pasakotoja iš prigimties, ji savo karjerą pradėjo naujai besiformuojančių sektorių priešakyje, padėdama lyderiaujančioms organizacijoms pasakoti savo istorijas milijoninėms auditorijoms telekomunikacijų, sveikatos bei darnaus vystymosi srityse. Istorijos, kurių pasakojimu dabar Delija didžiuojasi labiausiai, tai jūros produktų parduotuvių tinklo „Šiaurės jūra” plėtra, komunikaciniais projektais gurmaniško maisto srityje, naujo vandens „Suliko” pristatymas Lietuvai bei naujo visuomenės požiūrio į individualizuotą mediciną formavimas.

 LiMA nariams parodos Alyvuogių aliejaus diena bilietams taikoma 20% nuolaidą.

Nuolaidos kodą rasite prisijungę prie LiMA vidinės komunikacijos sistemos

 

 

Renginys tik LiMA nariams! 

Nesate narys? Pasiskaitykite apie narystę!

 

Renginio rėmėjai

  

          

Sritis:

Maisto marketingas

Forma:

Pokalbių klubas

Vieta:

Solt Dining, Courtyard by Marriott Vilnius, Rinktinės g. 3, Vilnius

Pritaikymas žmonėms su judėjimo negalia:

Pritaikyta

Parkavimas: 

Miesto parkavimas

Data:

2020 m. vasario 25 d. (antradienis), 18 val.

Trukmė:

~2 val.

Organizatorius:

LiMA administracija, info@lima.lt

Dalyvio mokestis:

LiMA nariams, prasitęsusiems narystę 2020m.: NEMOKAMAI (prisijunkite prie LiMA narių registracijos sistemos)

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos ir/arba susijusių sričių specialistas ar vadovas? Tapkite LiMA nariu - paskaitykite apie narystę.

 

Bilietų grąžinimo politika

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.