LiMA ONLINE: Kaip keisis media vartojimo įpročiai?

LiMA ONLINE: Kaip keisis media vartojimo įpročiai?

2020-04-30 17:00 | Dalyvauja: 249 Registracijos terminas: 2020-04-30

 

 
 
Karantino metu kiekvieną ketvirtadienį kveičiame Jus dalyvauti LiMA online pokalbių klube, kur kalbėsime apie esamą rinkos situaciją, ieškosime sprendimų, kaip padėti marketingo sektoriui lengviau išsilaikyti.
 
Pokalbių klubo tikslas: pasidalinti rinkos aktualijomis, sėkmės pavyzdžiais ir kartu įkvėpti marketingo bendruomenę, skatinti ieškoti išeičių ir nenuleisti rankų.
 
Pokalbių dalyviai: Lietuvos verslo profesionalai, ekspertai, praktikai bei sėkmės pavyzdžiai.

Renginys skirtas: marketingo vadovams, kitiems su marketingu susijusios srities vadovams, marketingo specialistams, organizacijų vadovams ir verslo lyderiams.
 
Pokalbio metu išgirsite:
- Kaip keisis media vartojimo įpročiai?
- Kaip efektyviai suplanuoti media biudžetą?
- Kaip keičiasi ir adaptuojasi media kanalai?
- Kokios naujos galimybės atsiranda media planavime?
- Ar media kanaluose bus negrįžtamų pokyčių?
 
 

 Pašnekovai

 

 

Jonas Gilys

DELFI komercijos vadovas  

Pastaruosius penkis metus Jonas yra DELFI komercijos vadovas, DELFI gupei Lietuvoje priklauso: naujienų portalas DELFI ir DELFI TV, ADNET MEDIA, konferencija LOGIN, VIDEOSTARS bei ALIO.LT. Patirtį pardavimų ir rinkodaros srityje įgijo ir dirbdamas radijo stoties M-1 bei portalo 15min.lt įmonių grupėse. Taip pat Jonas vysto batų prekės ženklą INKARAS.

  

      

 

 

Darius Budzinauskas

Žiniasklaidos planavimo agentūros OPEN AGENCY partneris ir verslo vystymo vadovas

15 metų patirtį turintis rinkodaros komunikacijos strategas, vienas iš didžiausios žiniasklaidos planavimo ir pirkimo agentūros OPEN AGENCY partnerių, Baltijos šalių INITIATIVE agentūrų grupės valdybos narys, atsakingas už verslo vystymą ir augimą.

 

 

 

Arvydas Rimas

TV3 kūrybos direktorius

16 metų patirtis mažmeninėje prekyboje, dirbant prekybos, marketingo, komunikacijos ir komercijos srityse. Lektoriaus veikla ISM universitete apie verslo komunikaciją ir derybas. Nuo 2013 metų rūpinasi visų TV3 žiniasklaidos grupės platformų Lietuvoje (TV3, TV6, TV8, TV3Play, tv3.lt, Power Hit Radio Lithuania) kūrybine veikla – programų, turinio, savireklamos, marketingo, komunikacijos kūrimu, formavimu ir įgyvendinimu. Kasdienis darbas – tai nuolatinis siekis, kad TV3 grupė būtų multiplatformiška ir didžiausia žiniasklaidos grupė bei geriausio ir įdomiausio turinio vystytoja ir transliuotoja Lietuvoje.

 

 

Ernestas Kapačinskas

JCDECAUX LIETUVA pardavimų komandos vadovas

 Ernestas turi daugiau nei 20 metų patirtį komunikuojant su rinkodaros specialistais ir reklamos agentūromis. Patirtis nuo reklamos pardavimo televizijos eteryje, TV klipų gamybos iki skaitmeninės lauko reklamos projektų įgyvendinimo.

      

 

 

Marius Stanevičius

MEDIA BITĖS verslo vystymo vadovas

 Marius turi 20-ties metų patirtį žiniasklaidoje. Prieš prisijungdamas prie Media bičių komandos vadovavo reklamos skyriams naujienų portaluose 15min.lt ir Delfi.lt. Šiuo metu Marius atsakingas už naujų produktų reklamos rinkai vystymą bei skaitmeninių Media bičių kanalų auginimą. MEDIA BITĖS valdomi prekės ženklai: ŽMONĖS, Laimė, Ji, Legendos, ŽMONĖS Cinema, ŽMONĖS Cinema drive-in, ŽMONĖS Knygos, ŽMONĖS Foto ir kt.

 

Pokalbio moderatorius

 

Andrius Milinavičius 

LiMA valdybos narys, BALTIC SANDBOX verslo plėtros vadovas 

 

  Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija!

Užsiregistravę dalyviai gaus nuorodą į tiesioginę transliaciją ir priminimus apie renginį.

 

Šios krizės metu Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) siekia dar labiau prisidėti motyvacija, parama ir aktualių žinių dalijimuisi bei taip palaikyti marketingo ir visą verslo bendruomenę.

LiMA visą balandžio mėnesį kuria nemokamą aktualų turinį įvairiomis formomis, rengia seminarus, diskusijas ir motyvacines sesijas, kuriuose kviečia visus dalyvauti NEMOKAMAI. Panaudojant online galimybes, marketingo profesinis turinys ir patirčių dalyba tampa prieinamesni dar platesnei auditorijai.
Dėkojame pranešėjams, kurie sutiko dalintis sukaupta patirtimi ir įžvalgomis neatlygintinai

Kartu norime padėti ir kitiems, todėl, jei Jums LiMA turinys patiko ir buvo naudingas, kviečiame prisidėti finansine parama prie iniciatyvos „Laikykitės, Medikai“:

Gavėjas: Laisvės TV
Banko sąskaitos numeris: LT16 7300 0101 5692 7144 
Aukojimo paskirtis: Laikykitės, medikai!

Kartu mes esame daug stipresni!

Forma:

Online pokalbių klubas

Data:

2020 m. balandžio 30 d. (ketvirtadienis) 17:00 val.

Trukmė:

~ 1,5 val.

Organizatorius:

LiMA administracija, info@lima.lt

Prisijungimo nuoroda:

Renginio dieną LiMA komanda el. paštu ir SMS žinute atsiųs dalyviams renginio nuorodą ir prisijungimo duomenis.

Dalyvavimas: 

Nemokamas

 

 

Registracija LiMA nariams

Registracija svečiams →