[LiMA rekomenduoja] Lietuvos verslo forumas

[LiMA rekomenduoja] Lietuvos verslo forumas

2020-05-07 09:00 | Dalyvauja: 0 Registracijos terminas: 2020-05-07

VERSLAS PAKILS TIK MUMS VEIKIANT KARTU!

Nėra nei vienos organizacijos, kurios nebūtų palietęs COVID-19 šešėlis, pakeisdamas įprastą mums gyvenimo ir darbo ritmą.Taip, niekas nežino kokia ateitis mūsų laukia. Tačiau, visi turime prielaidas. Susitikime kartu, pasidalinkime savo įžvalgomis ir drauge atraskime geriausius sprendimus sau ir visam Lietuvos verslui!

Kas laukia Lietuvos verslo? Kaip palaikyti ekonomiką ir kokia reali jos prognozė? Kaip atsigavimui ruošiasi stambus, vidutinis ir smulkusis verslas? SVARBIAUSI VADOVO DARBAI skatinant atsigavimą. Kaip išsaugoti darbo vietas? Kokios paramos verslui tikėtis, o kas guls ant savų pečių? Įmonės restruktūrizavimas. Kaip transformuoti įmonę: skaitmenizavimas „čia ir dabar“. Akseleruota e-revoliucija: vartotojas, rinkodara, pardavimai. Ar ši krizė tikrai grėsmė demokratijai? Kodėl Švedija „neužsidarė“ ir išlaikė ekonomiką…

ir daug kitų temų net 8 paralelinėse „salėse“, kartu su daugiau nei 100 pranešėjų ir diskusijų dalyvių, pasirinkti tai, kas jums aktualiausia ir networking kambariai sutikti kolegas ir bendraminčius, interaktyvios klausimų – atsakymų sesijos, dedikuotos tematinės diskusijos, susitikimai.

PROGRAMA

REGISTRUOTIS

 

Lietuvos marketingo asociacija už šio renginio organizavimą ir turinio kokybę neatsako