Pradžia

LiMA DAY Šiauliai'19

LiMA DAY Šiauliai'19

LiMA DAY Šiauliai'19

2019-02-28 10:00, Šiauliai, Šiaulių arena, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai | Dalyvauja: 102 | Laisvų vietų skaičius: 48 Registracijos terminas: 2019-02-28

APŽVALGA | PROGRAMA | BILIETŲ KAINOS

Didžiausia marketingo konferencija Šiaurės Lietuvoje

LiMA DAY ŠIAULIAI'19. SUSTIPRINK SAVO PREKĖS ŽENKLĄ! 

 

300 min. turinio, 8 pranešėjai

150 marketingo, komunikacijos ir verslo atstovų

Vakarinis networking'as

 

Sėkmingam verslo augimui gero produkto ar paslaugos nebeužtenka - reikia stipraus prekės ženklo! Konferencijoje marketingo ekspertai ir savo srities profesionalai dalintis patirtimi ir įžvalgomis kaip stiprinti Jūsų prekės ženklą!

Konferencija skirta: marketingo, prekės ženklo kūrimo, viešųjų ryšių ir komunikacijos, pardavimų specialistams ir vadovams, verslo sektoriaus atstovams, vadovams, ir visiems, kuriems rūpi jų įmonės, organizacijos ar produkto augimas. 

 Konferencijos pranešėjai:

 

Strategija. Kaip marketingą paversti įmonės sėkmės varikliu?

Prekės ženklo pozicionavimo, marketingo strategijos sukūrimo bei įgyvendinimo praktinės įžvalgos ir patarimai.

Rūta Gaudešienė, marketingo vadovė, SOCIALINĖS INFORMACIJOS CENTRAS

Rūta Gaudešienė yra marketingo ekspertė, turi daugiau negu 20 metų patirtį marketinge ir marketingo tyrimuose, koordinavo ir įgyvendino daugiau negu 2000 projektų, moderavo daugiau nei 900 fokus grupių ir giluminių interviu. Jos profesinės specializacijos: prekės ženklo pozicionavimas, vidinės ir išorinės komunikacijos valdymas, vartotojų elgsena, vertybės.

 

Drąsiųjų keliai: prekės ženklo (r)evoliucija. BIOK atvejis

Įžvalgos ir patarimai apie prekės ženklo keitimą. Kada prekės ženklo pokytis laikomas rebrandu, o kada tai naujo prekės ženklo sukūrimas? Ko reiktų nepamiršti galvojant apie prekės ženklo keitimą? Kokia drąsos kaina ir rezultatai?

Ieva Semaškienė, prekės ženklo KILIG vadovė, BIOK Laboratorija

Ieva Semaškienė dirbo tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose. Prieš FMCG sektorių dirbo didžiausiame prekybos tinkle Maxima LT, laikinai ėjo Įvaizdžio skyriaus vadovės pareigas, kur įgyvendino didžiausius pastarųjų metų tinklo komunikacijos projektus – Mažos kainos garantija; Mažos kainos garantija. Patikinta Lenkijoje; Naują tinklo pozicionavimą; Kalėdų Kalėdos.

 

Ar prekės ženklo vizualas pasakoja tai, ką norima pasakyti?

Kartais prekės ženklai ir logotipai savo vizualumu potencialiam klientui perduoda ne tokią žinutę, kokią norėtų. Ko galima iš to pasimokyti? Kaip vizualiai pateikti savo prekės ženklą, kad jis atsipindėti prekės ženklo vertybes?

dr. Marius Bartkus, direktorius, kūrybos vadovas,

MOIRA VISUALS MoiraVisuals.com kūrybos vadovas, Lietuvos grafinio dizaino asociacijos narys, VDA Grafinio dizaino katedros lektorius. 

Prekės ženklo komunikacija socialiniuose tinkluose 

Laura Domarkė, įkūrėja ir vadovė, AD DRAMA LT

Rinkodaros agentūros „AdDrama” įkūrėja ir vadovė, rinkodaros projektų vadovė ir lektorė. Prisidėjo kuriant rinkodaros procesus daugiau nei 40-čiai lokalių ir tarptautinių prekinių ženklų bei įmonių Baltijos šalyse.

 

Istorijų svarba komunikacijoje. Fikcija ir realybė

Istorijų kilmė, funkcija, panaudojimo būdai taikyti ankščiau ir istorijų naudojimas šiuolaikinėje efektyvioje komunikacijoje.

Algimantas Kvecys, verslo plėtros vadovas, PICK A STORY

Algimantas Kvecys 5 metus dirbo su pardavimais ir 7 metus marketingo vadovu. Jo interesų sritys: verslo problemų sprendimų paieška, sprendimų įgyvendinimas ir pritaikymas marketingo, pardavimų, verslo plėtros ir procesų optimizavimo srityse. 

 

Kaip prekės ženklui kurti glaudesnius santykius su savo klientais?

Pirkėjų ir prekinių ženklų santykiai nuolat išgyvena kaitą, o kartais ir krizes. Dėl kokių priežasčių, pirkėjai įsitraukia, o vėliau palieka savo prekinius ženklus? Kaip prekės ženklui atkurti santykius su vartotojais? Kokie yra pagrindiniai prisitaikymo mechanizmai, būdingi kiekvienam žmogui? Kaip juos galima taikyti rinkodaroje?

Giedrė Plukienė, Tyrimų ir mokymų konsultantė, PATYRIMŲ SLĖNIS

Konsultuodama klientus remiasi savo vadovavimo projektams patirtimi tarptautinėse kompanijose („Nielsen“, „Japan Tobacco Marketing and Sales“) bei integruotas verslo vadybos bei geštalto psichoterapijos žinias. Didžiausi jos klientai: „Maxima“, „Rimi“, „Telia“, „ Sicor Biotech“. 

Asmens prekės ženklo vertė. Kodėl to reikia?

Asmens prekės ženklas tampa vis svarbesniu organizacijų ir individų įvaizdžio kūrimo elementu. Nors asmens prekės ženklo sąvoka nėra nauja, socialinių medijų dėka šiandien jį gali vystyti kiekvienas iš mūsų. Kodėl verta investuoti laiką ir jėgas į asmens prekės ženklo kūrimą ir nuo ko pradėti?

Dr. Dominyka Venciūtė

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Verslo vadybos ir analitikos programos direktorė, asmeninės ženklodaros konsultantė

Prekių ženklo ABC: nuo registracijos iki naudojimo

Ką galima ir ko negalima laikyti prekės ženklu? Kokios yra prekės ženklų rūšys? Pagrindiniai prekių ženklo apsaugos žingsniai: tikrinimas, registravimas ir priežiūra. O taip pat naujasis prekių ženklų įstatymas ir pagrindinės naujienos – netradiciniai prekių ženklai (holograminiai, garsiniai, kvapų ir t.t.).

Inga Lukauskienė, asocijuota partnerė, advokatė, patentinė patikėtinė, ŽABOLIENĖ IR PARTNERIAI METIDA

Inga Lukauskienė skaito pranešimus konferencijose ir seminaruose intelektinės nuosavybės apsaugos klausimais, yra intelektinės nuosavybės straipsnių, publikuotų Lietuvos ir užsienio spaudoje, autorė, dalyvauja tarptautinių asociacijų (INTA, AIPPI) konferencijose, Advokatūros organizuojamuose seminaruose.

 

APŽVALGA | PROGRAMA | BILIETŲ KAINOS

 

PARTNERIAI

                       

Sritis:

Marketingas, vadyba, verslas, komercija, pardavimai

Tema:

Marketingo įžvalgos verslui vystyti

Forma:

Konferencija

Vieta:

Šiaulių arena, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai

Pritaikymas žmonėms su
judėjimo negalia:

Pritaikyta

Data:

2019 m. vasario 28 d. (ketvirtadienis), 10:00 -17:00

Trukmė:

7 val.

Organizatorius:

LiMA Šiaulių skyriaus valdyba ir LiMA administracija, info@lima.lt

Dalyvio mokesčiai:

 

Bilieto kaina (apmokant iki vasario 20 d.): 

69 Eur 99 Eur

Registruotis 

LiMA Šiaulių skyriaus nariams (apmokant iki vasario 20 d.):

29 Eur 99 Eur 

Prisijunkite prie LiMA narių registracijos sistemos 

Tapkite LiMA nariu 
LiMA nariams (apmokant iki vasario 20 d.):

49 Eur 99 Eur  

Prisijunkite prie LiMA narių registracijos sistemos 

Tapkite LiMA nariu 
LiMA seminarų abonementų savininkams (apmokant iki vasario 20 d.): 

59 Eur 99 Eur

Įsigykite seminarų abonementą →

Kilus klausimams kreiptis: 

info@lima.lt, +37067290607

Bilietų grąžinimo politika

Registruotis
Registracija priimama iki 2019-02-28