Pradžia

LiMA DAY LIETUVA '19: Praeitis. Dabartis. Ateitis

LiMA DAY LIETUVA '19: Praeitis. Dabartis. Ateitis

LiMA DAY LIETUVA '19: Praeitis. Dabartis. Ateitis

2019-11-28 09:00, Vilnius, Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo", Laisvės pr. 5, I rūmai | Dalyvauja: 864 | Laisvų vietų skaičius: 136 Registracijos terminas: 2019-11-28

17+ pranešėjų - marketingo ekspertų ir praktikų

400+ min. turinio apie marketingo tendencijas

1000+ marketingo, pardavimų ir verslo atstovų

Vakarinis networking'as 

 

 Pirkti bilietą

 

Ar mes tikrai pažįstame laiką? Immanuelis Kantas yra rašęs, kad laiko negalime stebėti, todėl įsivaizduokime ne paviršutinišką, akiai įprastą laiko vaizdavimą linija, o schemą, apjungiančią įvairias teorijas, praeities ir ateities įžvalgas, kurios sukuria visa apimančią laiko perspektyvą.

 

LiMA, minėdama savo veiklos 15 - tus metus, kviečia pažvelgti į marketingo tendencijas iš laiko perspektyvos. Marketingo tendencija, kaip atskaitos taškas, gali padėti bet kuriai organizacijai nustatyti, kur ji buvo anksčiau, kur ji yra dabar ir kur ji galėtų būti ateityje. Tik remiantis tvirtu žinojimu, kur esame dabar, galime kurti ateities planus ir tikslus. 

 

Išmoktos praeities pamokos - ateities tendencijų pamatas. Marketingo ateitis - suformuluoti tokią strategiją, kuri gebėtų neatsilikti ir greitai prisitaikyti prie nuolat kintančios šiuolaikinės visuomenės, jos poreikių ir inovacijų.

 

Kodėl verta dalyvauti LiMA DAY LIETUVA’19?

• Išgirsite Lietuvos ir užsienio rinkos lyderius ir jų patirtis

• Pasisemsite naujų žinių, idėjų ir išgirsite praktinių įžvalgų įkvėpimui

• Susitiksite su rinkos kolegomis ir užmegsite naujų ryšių

• Kartu švęsite jubiliejinę marketingo (bendruomenės) šventę!

• Drauge paminėsite Lietuvos marketingo asociacijos veiklos 15-ąjį jubiliejų

 

Konferencija skirta: marketingo, komunikacijos, pardavimų, viešųjų ryšių specialistams ir vadovams, verslo sektoriaus atstovams, įmonių vadovams, laisvai samdomiems specialistams ir visiems, kuriems įdomu, kokios yra šiuolaikinio marketingo tendencijos, strategijos ir perspektyvos. 

 

 

KONFERENCIJOS PRANEŠĖJAI:  

Lina Lapelytė

Menininkė

Lietuvos paviljono 58-oje Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje menininkė. 58-oje Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje operai - performansui „Saulė ir jūra (Marina)“ skirtas pagrindinis apdovanojimas – „Auksinis liūtas“.

 

Rasa Antanavičiūtė

VILNIAUS DAILĖS AKADEMIJOS NIDOS MENO KOLONIJA | Direktorė

Lietuvos paviljono 58-oje Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje komisarė. 58-oje Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje operai - performansui „Saulė ir jūra (Marina)“ skirtas pagrindinis apdovanojimas – „Auksinis liūtas“.

Mantas Matukaitis

VOLFAS ENGELMAN | Marketingo vadovas

Kovo 21 d. Metų CMO'19 rinkimų komisija išrinko Mantą Matukaitį kaip stipriausią marketingo vadovą.

Dovilė Filmanavičiūtė

INDIANA HOOK | Vadovė 

Indiana.lt turinio ir skaitmeninės rinkodaros padalinio HOOK vadovė, reklamos specialistė, dainų autorė ir vokalistė.

Paul Alexander

BEYOND ANALYSIS | Vadovas 

Paul yra duomenų analizės ir ja paremtų sprendimų  priėmimo entuziastas. Jis subūrė ekspertų komandą ir įkūrė savo kompaniją Beyond Analysis, kurių pagrindinis tikslas – analizuojant duomenis suvokti žmonių elgesio paslaptis ir remiantis duomenimis padėti savo klientams priimti jiems naudingiausius sprendimus.

Jurgita Balčiūnienė

JAKALA | Lojalumo programų pardavimų vadovė Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Ukrainoje 

Paskutinius du metus Jurgita vadovavo analizės ir produktų vystymo departamentui Italijos kompanijos „Jakala“ centriniame ofise, Turine. Jurgitos komanda, remdamasi rinkų poreikiais bei tendencijomis ir bendradarbiaudama su tokias prekiniais ženklais kaip UNIVERSAL Global, National Geographic, Kettler, Puma, Kitchen Aid ir daug kitų, sukūrė ir pardavė daugiau negu 400 įvairių klientų lojalumo programų visuose didžiausiuose prekybos tinkluose Europoje ir už jos ribų.

Atsižvelgdama į Lietuvos rinkos poreikius, Jurgita, kartu su didžiausiu Lietuvos prekybos tinklu „Maxima” sukūrė ir įgyvendino sėkmingas lojalumo programas su žinomais nuomonių formuotojais Rūta Meilutyte, Beata Nicholson, vietiniais prekės ženklais „Kakė Makė“ ir tarptautiniais – Dragons („Kaip prisijaukinti slibiną“), Minions (Sveikučių šėlsmas) bei kitais.

Arūnas Valinskas

TV projektų prodiuseris ir kūrėjas, renginių vedėjas, lektorius

Dviračio žinios ir Dviračio šou pradininkas. TV laidų „Arena“, „Taip ir Ne“, TV „Dviračio televizija“ kūrėjas, žaidimo „Šeši nuliai – milijonas” ir „Auksinis protas” vedėjas, įvairių netradicinių konkursų bei renginių (kaip „Auksiniai svogūnai“ ir kt.) iniciatorius, organizatorius bei idėjų generatorius, lektorius.

Dr. Jochen Schlosser

ADFORM | Vyriausiasis strategas

Dr. Jochen Schlosser prie Adform prisijungė 2016 metais ir tapo vyresniuoju viceprezidentu darbui su duomenims, o lygiai po metu tapo vyriausiuoju įmonės strategu. Daugiau nei dešimt metų Jochen lyderiavo farmacijos, finansų ir marketingo įmonėms, dirbančioms su inovacijomis ir duomenų analize.

Martin Huisman

NIMA | Valdybos pirmininkas

Martin Huisman yra Nyderlandų marketingo instituto (NIMA) pirmininkas, verslo konsultacijų įmonės vadovas, lenktynininkas, buvęs tarptautinio marketingo sertifikavimo egzaminų vertintojas, kompanijų pirkimo bei pardavimo ekspertas. Prieš tai Martinas dirbo B2B sektoriuje – su prekės ženklu TOYOTA, vadovavo įmonei BOVAG. Jo pagrindinės atsakomybės – darbas su komerciniais bei ne pelno siekiančiais atvejais, frančizėmis bei prekybos agentų tinklais.

Irmantas Matilionis

DELFI | Rinkodaros vadovas

Sukaupęs daugiau nei 10 metų patirties rinkodaros srityje, Irmantas Matilionis dirba skaitomiausiame ir populiariausiame naujienų portale, kuriame vartotojai praleidžia daugiausiai laiko iš visų lietuviškų interneto svetainių. 

Laura Domarkė

ADDRAMA | COO ir bendraįkūrėja

Kūrybinės rinkodaros agentūros „AdDrama” bendaįkūrėja, rinkodaros projektų vadovė ir lektorė, turinti 8 metų patirtį rinkodaroje. Prisidėjo kuriant rinkodaros procesus daugiau nei 50-čiai lokalių ir tarptautinių prekinių ženklų bei įmonių Baltijos šalyse.

Tomas Ramanauskas

NEW! | Partneris

Lietuvos reklamos kūrėjas, verslininkas, kūrybingumo dėstytojas, leidėjas, renginių organizatorius, didžėjus, rašytojas, režisierius.

 

Ieva Semaškienė

BIOK LABORATORIJA | KILIG prekės ženklo vadovė

LiMA | Valdybos narė

Ieva Semaškienė dirbo tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose. Prieš FMCG sektorių dirbo didžiausiame prekybos tinkle Maxima LT, laikinai ėjo Įvaizdžio skyriaus vadovės pareigas. Pastaruosius metus dirba su nauju lietuvišku kosmetikos prekės ženklu KILIG, kuris pakeitė dvidešimt metų rinkoje buvusius kitus populiarius prekės ženklus. Ieva Semaškienė antrą kadenciją yra LiMA valdybos narė.

Tomas Bartninkas ir Mantas Velykis 

Tomas Bartninkas - TRUTH. | Strategijos vadovas

Strategijos vadovas TRUTH. (ankščiau McCANN VILNIUS), dėstytojas ir docentas VIlniaus universitete ir ATOMIC GARDEN, konferencijų pranešėjas, turintis didžiulę tiek vietos, tiek tarptautinių prekės ženklų kūrimo patirtį.

Mantas Velykis - TRUTH. | Kūrybos vadovas 

Turi 10 metų patirtį reklamos agentūrose. Pradėjęs nuo kūrybininko ir dabar jau daugiau nei 5 metus vadovauja TRUTH. (ankščiau McCANN VILNIUS) kūrybos komandai, per kuriuos darbai įvertinti ne tik įvairiausiais lietuviškais apdovanojimais, bet ir tarptautiniais, tarp kurių EPICA, D&AD ir Kanų liūto nominacija.

Bart de Vries

JCDECAUX OLANDIJA | Komercijos vadovas

Bart de Vries yra didžiulę patirtį turintis verslumo vadovas, dirbantis medijų ir komercinės prekybos srityse. Patirtis dirbant su medijomis, viešo ir privataus sektorių bendradarbiavimu bei miestų santykių palaikymu tarptautinėje įmonėje, Bart leidžia sukurti pridėtinę vertę bet kokio tipo organizacijai.

Arijus Žakas

SOCIALUS MARKETINGAS | Vadovas 

Turi 10 metų patirtį marketingo srityje, 7 metus vadovauja skaitmeninės reklamos ir komunikacijos paslaugas teikiančiai įmonei „Socialus Marketingas", skaito pranešimus skaitmeninės rinkodaros, reklamos, socialinių tinklų temomis.

Ornela Ramašauskaitė

ORKLA CARE I Rinkodaros ir komunikacijos vadovė Baltijos šalims

 KTU I docentė-praktikė

ARTVILNIUS | Rinkodaros ir komunikacijos vadovė

LiMA | Valdybos narė

Komunikacijos ir rinkodaros strategė, investavimo į meno kūrinius konsultantė, tendencijų instituto įkūrėja.

Andrius Grigorjevas

SYNTHESIS | Partneris ir strategas

Synthesis Consulting Group partneris ir strategas, dirbantis su produkto strategijų projektais Europoje, Viduriniuose Rytuose ir JAV. Taip pat jis rengia inovacijų ir produktų vystymo dirbtuves, dėsto tarptautinės vadybos ir executive MBA kursus ISM universitete, veda produkto strategijos kursą Produkto akademijoje.

Linas Šiautkulis

BPN Lietuva | Vadovas

LiMA | Valdybos pirmininkas

Ekspertas, turintis daugiau nei 15 metų patirties marketingo komunikacijos srityje, šiuo metu žiniasklaidos ir media planavimo agentūros „BPN LIETUVA” vadovas. Antrą kartą perrinktas LiMA valdybos pirmininku.

  Pirkti bilietą

 

 

 Konferencijos vizualinio identiteto kūrėjai 

 Informaciniai rėmėjai

 

 

Konferencijos rėmėjai

 

 

 

Draugai

 

 

 

 

BILIETŲ KAINOS (APMOKANT IKI LAPKRIČIO 20 D. IMTINAI) 

LiMA nariams

 

99 Eur 170 Eur

Tapkite LiMA nariu >>

Bilieto kaina

149 Eur 170 Eur

Su LiMA seminarų abonementu

109 Eur 170 Eur

Perkant 3 bilietus ir daugiau taikomos nuolaidos

Rašykite el. paštu info@lima.lt

Sritis:

Marketingas

Tema:

LiMA DAY LIETUVA'19

Forma:

Konferencija

Vieta:

Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo", Laisvės pr. 5, I rūmai

Data:

2019 m. lapkričio 28 d. (ketvirtadienis) 9 val.

Trukmė:

~ 9 val.

Organizatorius:

LiMA administracija, info@lima.lt

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolimesnėje renginio komunikacijoje.

Pirkti bilietą

Bilietų grąžinimo politika

 

2018 m. LiMA DAY LIETUVA DALYVAVO:

1CLICKFACTORY; AASBTA BALTIC INSURANCE COMPANY; ACCIT; ACME EUROPE; ACME FILM; ACNIELSEN BALTICS; AD VERUM; ADB GJENSIDIGE; ADDRAMA; ADGUNS; ADGUNSADGUNS; ADORNO; ADVOKATŲ KONTORA PRIMUS DERLING; ADVOKATŲ PROFESINĖ BENDRIJA MOTIEKA IR AUDZEVIČIUS; AGACAD; AGROCHEMA; AIRBAG LT; AKROPOLIS GROUP; ALEKSANDRO STULGINSKIO UNIVERSITETAS; ALG KNYGYNAI; ALL CAPS; ALWARK; AMBER TRADE; AND STUDIO; ANDRUM SALES; ANTRANKA 360; ARKIETĖ; ASVIASAT; ATEA; ATRANKA360; AUDIMAS; AUGA GROUP; AVON COSMETICS; ACME EUROPE; AGROCHEMA; AIRVVERTIMŲ BIURAS; ALG KNYGYNAI; ALMA LITTERA; ALTAS KOMERCINIS TRANSPORTAS; AUGA GROUP; AUTOTOJA; BALAIŠA CONSULTING; BALDŲ ALĖJA; BALTIC CHAMPS AUGA GROUP; BALTIC PETROLEUM; BALTIC SANDBOX; BALTIJOS IMPLANTOLOGOJOS CENTRAS; BALTIMAX; BALTLED; BERLIN CHEMIE MENARINI BALTIC; BERNER LIETUVA; BETA MEDIA; BETA.LT GRUPINIS.LT; BETONO MOZAIKA; BIOK; BIOMEDIKA; BITĖ LIETUVA; BLUE BRIDGE; BLUE BRIDGE BALTIC; BPT REAL ESTATE; BTAP GROUP; BUILD ME; BUNASTA; BALTIC ASSET MANAGEMENT; BALTICUM TV; BALTIKA LIETUVA; BALTISCHES HAUS; BALTOPTIK; BE KREDITO; BEVARDIS; BIRŽŲ ŽEMTIEKIMAS; BIZNIO MAŠINŲ KOMPANIJA; BPN LT; BUSTURAS; CATALYST BALTIC; CIRCLE K; CITUS; COFFEE24.LT; COMEDY PRODUCTIONS; CRITICAL; CITUS; CIVINITY; CRAFT BEARINGS; ČIOP ČIOP KAUNAS; DARNU GROUP; DELCA INVEST; DEXTERA; DIESEL ANIMALS; DIGITAL ACADEMY; DIPWORK; DOCLOGIX; DONUT L; DROGAS; DRAUGAS.LT; DSP PLIUS; DUBINGIAI; EGLĖS SANATORIJA; EKO PIRK; EKOBAZĖ; ENERGIJOS SKIRSTYMO OPERATORIUS; ERA SOLUTIONS; ETIBALTUS; ETIKETĖ; EVOLVERY; GINTARO BALDAI; HONEYWEB STUDIO; HUSQVARNA LIETUVA; IF P&C INSURANCE ASFILIALAS; IKS; IMBLANC; INIT; INROCUS; INTERVERSUS; JUSMES; KAD RARIMONNE BALTIC; KAUNO IMPLANTOLOGIJOS CENTRAS; KELIONIŲ AKADEMIJA; KFC LITHUANIA & LATVIA; KIWA INSPECTA; KLAIPĖDA ID; KOALOS INVESTICIJOS; KOMEDIJOS TEATRAS; LAMIKARA; LEWBEN; LIETUVOS DRAUDIMAS; LIETUVOS GELEŽINKELIAI; LITHOME; MALSENA PLIUS; MARKETUS; MARŠKINĖLIS; MAŽIEJI ŠNEKUČIAI; MC GRUPĖ; MEDIA HOUSE; MEDIAPARK; MOBILI PREKYBA; EAST WEST AGRO; EDDY TRAVELS; EDUKACIJOS FORUMAS; EDUMINT; EGA LT; EGLĖS SANATORIJA; EIKA; EOSCITY; ESET LIETUVA; ETIKETĖ; ÉTIQUETTE; EUGESTA; EUROAPOTHECA; EVRC; EXACASTER; FABULA HILL+KNOWLTON STRATEGIES; FEMINA BONA; FESTO; FILMUOJAM.LT; FRAGRANCES INTERNATIONAL; FREELANCER; GCONSULTING; GELTONAS KARUTIS; GEMIUS BALTIC; GIFTIKA; GIRTEKA LOGISTICS; GLOBALIOS IDĖJOS; GODSPEED BRANDING; GRAND SPA LIETUVA; GUBERNIJA; HELISOTA; HERBA HUMANA; HIREVIEW; HNIT-BALTIC; HOME & BUSINESS; IDEA PRIMA; IDIOMA; IDS BORJOMI EUROPE; IMBLANC; IMLITEX SERVICE CENTER; IN BETWEEN; INDIVIDUALI VEIKLA; INIT; INK AGENCY; INSPIRED COMMUNICATIONS; INTER CARS S.A.INTER CARS LIETUVA; INTERVERSUS; INTRA VIRES; INVESTUOK LIETUVOJE; YOUR BUSINESS SOLUTION; ISM UNIVERSITETAS; IUNGO NETWORK; JACOBS DOUWE EGBERTS LT; JUNGTINĖ CENTRINĖ KREDITO UNIJA; KARCHER; KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS; KELIOS ĮMONĖS; KIETAVIŠKIŲ GAUSA; KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA; KNYGYNŲ TINKLASPEGASAS; KOG RINKODAROS IR KOMUNIKACIJOS MOKSLŲ INSTITUTAS; ADVERUM; KREDITO UNIJATAUPA; KTU SPORTO IR SVEIKATINGUMO CENTRAS; KŪRYBINĖ AGENTŪRA SPARK AGENCY; LADO INVESTICIJOS; LAISVALAIKIO DOVANOS; LEANMARKETING.LT; LESTA; LĖVUO; LEWBEN ART FOUNDATION; LIETUVOS MARKETINGO ASOCIACIJA (LIMA); LIETUVOS ORO UOSTAI; LIETUVOS VERSLO PARAMOS AGENTŪRA; LIMADA; LINOMEDA; LONIUKAS; LUKLA NEVEREST ADVENTURES; LUMINOR BANK; MAKALIAUSLIETUVA.LT; MALTOS ORDINO PAGALBOS TARNYBA; MANO BŪSTAS; MAXIMA LT; MBDIGIASTRUM; MBIŠMANUS; MB MEDINIAI MAGNETUKAI; STATYBŲ STUDIJOS; MB VERSLO DNR; MEDHOLIDAYS; MEDIACOM; MEDICINOS DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO CENTRAS; MEDIJOS EKSPERTAI; MEDŽIOTOJŲ SOSTINĖ; MEDŽIOTOJŲ SOSTINĖS KLUBAS; MELT WATER; MERCELL LITHUANIA; METAWOOD; METIDA; MGF ŠVIESOS KONVERSIJA; MIEČYS; MIMETA; MINDSHARE; MOKSLINĖVINGIS; MONIMOTO; MOTOTOJA; NESHKIS; NEW! AGENCY; NEWSEC PROPERTY MANAGEMENT LT; NORIUNORIUNORIU; NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI; NRD CYBER SECURITY; NUOSAVAS VERSLAS; NUOSAVAS VERSLAS; NVOVAIKŲ LINIJA; ODRI; OLYMPA; OMNIVA LIETUVA; OP BANK PLC LIETUVOS FILIALAS; OPENAGENCY.LT; ONYX BMT; ORKLA CARE; OVC CONSULTING; PEGASOKNYGYNŲ TINKLAS; PENKI KONTINENTAI; PENKIŲ KONTINENTŲ BANKINĖS TECHNOLOGIJOS; PHD; PIENO ŽVAIGŽDĖS; PRECIZIKA METROLOGY; PREKYBA LT; PRICEWATERHOUSECOOPERS; PROSPERITUS BALTICA; PALANGA SPA LIFE BALANCE HOTEL; PARDAVIMO AUTOMATAI; PATIKIMAS TURTAS; PEEK&CLOPPENBURG; PENKIŲ KONTINENTŲ BANKINĖS TECHNOLOGIJOS; PEOPLE LINK; PIENO ŽVAIGŽDĖS; PINSYS; PLUMGUMA; PREKYBOS CENTRAS VCUP; PREKYBOS SLĖNIS NORDIKA; PRIMUS DERLING ADVOKATŲ KONTORA; PROACT LIETUVA; PROLIUKS; PUBLICUM; PUPT; PURŠKIAMOS TATTOO; RAIT; RAMSIGA; RE/MAX; RĖKYVA; REKLAMOS SIUVINĖJIMAS; RENGINIŲ FĖJA; RIDER MOBILITY; RIMI LIETUVA; ROBOTIKOS AKADEMIJA; RUPTELA; RŪTA; REITAN CONVENIENCE LITHUANIA; REKLAMOS SKLAIDA; REKLAMOS SODAI; SALVITA DESIGN; SANOFI; SANOSWISS; SAVY; SEB BANKAS; SEESAM INSURANCE AS LIETUVOS FILIALAS; SEM.LT; SERVIER PHARMA; SIEMENS ARENA; SKYCOP; SKINIJA; SMART BRANDS L ORATORY LLC; SOCIALINIŲ MOKSLŲ KOLEGIJA; SOCIALUS MARKETINGAS; SOLVENTUS; SOPHELA; SORAINEN; SORBUM LT; SOTHYS LIETUVA; SPA VILNIUS; SPLIUS; SPORTLAND LT; STIKLIŲ VIEŠBUTIS; STRONGPOINT; SUPERYOU; SANITEX; SAULĖS MIESTAS; SAVAITĖ; SYNLLIETUVA; SIROWA VILNIUS; SK IMPEKS MEDICINOS DIAGNOSTIKOS CENTRAS; SK IMPEX SERVICE CENTER; SMILTAINIS IR KO; SOCIALUS MARKETINGAS; SPLIUS; SUPER PREKYBA; SVEIKAS MIESTAS; SWECO LIETUVA; ŠIAULIAI PLIUS; ŠIAULIŲ BANKAS; ŠYPSENA; TAKEDA; TELIA LIETUVA; TESONET; TETA GRUPĖ; TEXTILIS; TGS BALTIC; THE ATOMIC GARDEN; THE MAGIC; TIKETA; TIKKURILA; TIKRA KNYGA; TNS LT; TRAVEL PLANET;TRAVEL PLANET; TUTUTIS; TIKKURILA; TRUKMĖ; UNIVERSALI ARENA; URBAN INVENTORS; UDLKOPA; UNBOXED; UNICEF; USP BALTICS; VAIKŲ DARŽELISŽEMĖS AIDAS; VALENTIS; VALGAU SVEIKAI; VALSTYBINIS TURIZMO DEPARTAMENTAS; VIADA LT; VIASAT AS; VIDEO PRODUCTION HOUSE AD&ART; VIDEOPROJEKTŲ SPRENDIMAI; VIEŠOSIOS INFORMACIJOS PARTNERIAI; VILANDRA; VILKMA; VILNIAUS ALUS; VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETAS; VILNIAUS MIUZIKLO MOKYKLA; VILNIAUS UNIVERSITETAS; VOLFAS ENGELMAN; VIA MEDIA; VIADA LT; VILNIAUS VERSLO KOLEGIJA; VISION EXPRESS; VISTRONA (I-MARKETING.LT); ŽALGIRIO KREPŠINIO CENTRAS;    

 

Registruotis
Registracija priimama iki 2019-11-28