Pradžia

LiMA CMO SUMMIT'20

LiMA CMO SUMMIT'20

LiMA CMO SUMMIT'20

2020-06-03 09:00, Vilnius, Kablys + Kultūra, Kauno g. 5, Vilnius | Dalyvauja: 169 | Laisvų vietų skaičius: 131 Registracijos terminas: 2020-06-02

 

 

Vienintelė marketingo vadovų konferencija Lietuvoje!

 

 NAUJA KONFERENCIJOS DATA

Birželio 3 d.

Kablys + KultūraVilnius

Konferencija marketingo lyderiams ir siekiantiems jais tapti! 

 Pirkti bilietą

 

 

CMO misija – žengti kartu su inovacijomis ir įgalinti organizacijas kurti vertę vartotojams sparčiai besikeičiančioje aplinkoje. Šiuolaikinis CMO atsakingas už autentiškumą, žmogiškąjį ryšį, pasitikėjimą prekės ženklu, inovacijas ir verslo augimą.

 

Konferencijoje bus kalbama:

  • Koks turi būti šiuolaikinis CMO ir kokią rolę užimti organizacijoje?
  • Kaip CMO kurti strateginį pokytį organizacijose?
  • Kokių kompetencijų ir įgūdžių reikia?
  • Su kokiais iššūkiais susiduria marketingo vadovai?
  • Kaip valdyti ir motyvuoti marketingo komandą? 

 

Kodėl verta dalyvauti LiMA CMO SUMMIT?

LiMA CMO SUMMIT – tai renginys, kur susitinka marketingo ir verslo lyderiai, vadovai, strategai ir visi dirbantys vartotojo naudai ir kuriantys vertę. Čia pasisemsite įžvalgų iš Lietuvos ir užsienio ekspertų bei praktikų, dalinsitės idėjomis ir atrasite naujų kontaktų, padėsiančių jums siekti verslo rezultatų.

 

Kam skirta konferencija?

Marketingo vadovams, marketingo projektų vadovams, kitiems su marketingu susijusios srities vadovams, organizacijų vadovams ir verslo lyderiams, kurie nori suprasti CMO vaidmenį organizacijoje, kylančius iššūkius bei potencialą.

 

Skelbiame pirmuosius LiMA CMO SUMMIT'20 pranešėjus!

Toma Sabaliauskienė

TESONET | CMO

Liudas Rimkus

SEB | Rinkodaros vadovas

Indrė Čėsnienė

EUROMONITOR INTERNATIONAL | Ekonomikos ir vartotojų analizės padalinio vadovė

Indrė Čėsnienė turi virš 10 metų patirties rinkos tyrimų, B2B, ekonominės ir vartotojų analizės srityse. Ji specializuojasi globalių tendencijų analizėje, ruošia pranešimus ir ataskaitas tokiomis temomis kaip Global Consumer Megatrends.

Dainius Jakučionis

Gydytojas psichoterapeutas 

Dainius mokydamasis medicinos ir psichoterapijos studijose gilinosi tiek į fizines, tiek į psichines žmonių problemų priežastis. Daugiau negu 7 metus jis padeda žmonėms konsultuotadamas individualiai privačioje praktikoje bei organizacijose vesdamas mokymus psichikos sveikatos temomis.

 

Andrius Grigorjevas

SYNTHESIS | Partneris ir strategas 

Synthesis Consulting Group partneris ir strategas, dirbantis su produkto strategijų projektais Europoje, Viduriniuose Rytuose ir JAV. Taip pat jis rengia inovacijų ir produktų vystymo dirbtuves, dėsto tarptautinės vadybos ir executive MBA kursus ISM universitete, veda produkto strategijos kursą „Produkto akademijoje“.

Mindaugas Savickas

Tele2 | Rinkodaros direktorius

Turi 13 metų marketingo vadovo patirtį, o nuo 2016 metų grįžęs į „TELE 2“ marketingo direktoriaus poziciją, už pasiekimus buvo įvertintas Metų CMO 2018 titulu.

Pokalbis su pašnekovais

Birutė Davidonytė | Tyrimų žurnalistė

Birutė Davidonytė nuo 2017-ųjų dirba 15min tyrimų komandoje. Ji yra baigusi žurnalistikos studijas Vilniaus universitete ir turi devynerių metų patirtį skirtingose žiniasklaidos priemonėse bei skirtingose srityse: anksčiau buvo sporto, aplinkosaugos, politikos žurnalistė. Viena iš autorių knygos „Kabinetas 339“.

Dovydas Pancerovas | Tyrimų žurnalistas

Dovydas Pancerovas yra vienas iš 15min tyrimų skyriaus žurnalistų ir įkūrėjų. Rašo apie politinę korupciją, organizuotą nusikalstamumą, priešiškų žvalgybų veiklą. Knygos „Kiborgų žemė“ ir „Kabinetas 339“ tapo bestseleriais. Už savo profesinę veiklą pelnė įvairių apdovanojimų, įskaitant ir tarptautinį Peter Greste žodžio laisvės apdovanojimą.

Aurelijus Katkevičius | Žurnalo "Verslo klasė" redaktorius 

38 metai žiniasklaidos ir komunikacijų versle, šešeri metai vadovavimo patirties ryšių su visuomene srityje, ketveri metai – dėstytojas VU Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos studentams, programa „Kūrybinis rašymas ir redagavimas“; televizijos ir radijo laidų vedimas.

Pokalbis su pašnekovais

Benediktas Vanagas | Profesionalus lenktynininkas ir UAB „Pitlane“ vadovas

Benediktas Vanagas – vienas universaliausių lenktynininkų Baltijos šalyse. Sportininkas per daugiau nei 20 metų pasiekė aukštų rezultatų žiedinėse, bekelės, klasikinio ralio ir ralio maratono lenktynėse, užėmė aukščiausią Lietuvos ir Baltijos šalių istorijoje vietą Dakare. Lenktynininkas taip pat yra aktyvus visuomenės veikėjas, šaulys, kariuomenės ambasadorius.

Paulius Garkauskas | Žurnalistas

Paulius 15 m. dirbo naujienų portale DELFI. Žurnalistas per šį laiką aplankė itin daug tarptautinių renginių – 4 kartus nušvietė Dakaro ralį iš Pietų Amerikos bei Saudo Arabijos, rengė tiesioginės transliacijas iš Londono bei Rio olimpinių žaidynių. Be to, reportažai buvo rengiami iš Serbijos, Ispanijos, Prancūzijos, Škotijos, Airijos, Norvegijos, Lenkijos, Maroko ir kitų šalių. Nuo 2019 m. spalio Paulius paliko žurnalistinį darbą, bei visą dėmesį skyrė prodiuserinei veiklai – šiuo metu P. Garkauskas vadovauja įmonei, kuri kuria TV bei interneto projektus.

Linas Šiautkulis

BPN LIETUVA | Vadovas

LiMA | Valdybos pirmininkas

Ekspertas, turintis daugiau nei 15 metų patirties marketingo komunikacijos srityje, šiuo metu žiniasklaidos ir media planavimo agentūros „BPN LIETUVA” vadovas. Antrą kartą perrinktas LiMA valdybos pirmininku.

 

 Pirkti bilietą

 

Akimirkos iš LiMA CMO SUMMIT'19

 

 

                                          Nuotraukos                                          Video 

  

 

Konferencijos vizualinis identitetas

 Informaciniai rėmėjai 

Rėmėjai 

Draugai 

 

Sritis:

Vadovavimas, problemų sprendimas, vadyba, marketingas, strategija, asmeninis įvaizdis

Tema:

Marketingo vadovo karjera

Forma:

Konferencija

Vieta:

 Kablys + Kultūra, Kauno g. 5, Vilnius

 

Kviečiame kooperuotis ir į LiMA CMO SUMMIT atvykti kartu!

 

Programėlėje Fellow Rider pažymėkite išvykimo vietą žemėlapyje, suraskite bendrakeleivius ir mėgaukitės bendravimu pakeliui į LiMA CMO SUMMIT: REGISTRUOTIS

Pritaikymas žmonėms su judėjimo negalia:

Nepritaikyta

Data:

2020 m. birželio 3 d. (trečiadienis), registracija nuo 8:30 val.

Trukmė:

9 val. (9:00-18:00)

Organizatorius:

LiMA administracija, info@lima.lt

Dėl apmokėjimų kreiptis:

El.paštu info@lima.lt arba telefonu numeriu +37067290607. 

Dalyvio mokestis:

(apmokant iki balandžio 10 d. imtinai)

Vienkartinis bilietas: 159 Eur 250 Eur

Registracija → 

 

Perkant 3 bilietus ir daugiau taikomos nuolaidos. Dėl grupinių bilietų rašykite el. paštu info@lima.lt

 

LiMA nariams, prasitęsusiems narystę 2020m.: 99 Eur 170 Eur

Prisijungimas prie LiMA intraneto  

 

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos ir/arba susijusių sričių specialistas ar vadovas? Tapkite LiMA nariu

 

LiMA seminarų abonementų savininkams: 119 Eur 210 Eur

 

Įsigykite seminarų abonementą → 

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Bilietų grąžinimo politika 

LiMA CMO SUMMIT'19 dalyvavo: ADVERTUM, AGA CAD, AGROCHEMA, AGROFIRMA SĖKLOS, ALL CAPS, ALTECHNA, AQUA MINERALIS, ARTE DOMESTICA, ASTOS DIZAINAS, AUDIOMEDIKA, BALTIC BEAUTY SCHOOL, BALTIC PETROLEUM, BALTIJOS INFORMACINĖS SISTEMOS, BIOK LABORATORIJA, BIONORICA LITHUANIA, BZNSTART, CAPTION, CLUB BALTICA, COCA-COLA, CUJO AI, DELFI, DERMOFAKTORIUS, DIABALTIKA, DIGIASTRUM, DIPWORK, EKOARGOS, EKOBAZĖ, ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ, EVOLVERY, FABULA, FIAT, FOREVUS, GEALAN PARTNERIAI,GENERAL FINANCING, GERA DOVANA, GO VILNIUS, HAVAS GROUP, HNIT-BALTIC, HUAWEI TECHNOLOGIES VILNIUS, YIT LIETUVA,IMBLANC, IMPULS, INIT, INTERNETO VIZIJA, IPROSPECT, IPSEN, LESTA, LIETUVOS GELEŽINKELIAI, LIETUVOS NACIONALINĖ FILHARMONIJA, LIETUVOS RADIJO IR TELEVIZIJOS CENTRAS, LIETUVOS TRANSPORTO SAUGOS ADMINISTRACIJA, LINOMEDA, M360, MAKVEŽA, MANTINGA, MEDIASKOPAS, METAWOOD, MIEČYS, MIMETA, MINDSHARE, MINERALINIAI VANDENYS, MODUS GROUP, MOIRAVISUALS, MRU, NACIONALINIS KRAUJO CENTRAS, NARBUTAS, NORIU NORIU NORIU, NRD SYSTEMS, OMICOM MEDIA GROUP, OMNIVA, OPEN AGENCY, PASKOLŲ KLUBAS, PENKIŲ KONTINENTŲ BANKINĖS TECHNOLOGIJOS, PHOENIX CONTACT, PIXEL HOUSE, PLIUSAI, PREKYBOS MIESTELIS URMAS, PRINTAPRINT, PROSPERITAS BALTICA, PUPT, RAKVA, RIDER MOBILITY, RŪTA, S. JOKUŽIO LEIDYKLA-SPAUSTUVĖ, SAURIDA, SOCIALUS MARKETINGAS, STUDIO MODERNA, SVEIKAS MAISTAS, SVEIKAS MIESTAS, SWEDBANK, ŠIAULIŲ BANKAS, ŠIAULIŲ LIEPORIŲ GIMNAZIJA, TELE2, TERRA TRADE, TESONET, TIKKURILA, TOMRO LITHUANIA, TOPO CENTRAS, TRAVEL PLANET, TRUKMĖ, UNIDECO, URBANISTAS, VERO CAFE, VGTU, VIADA LT, VILNIAUS GELŠTAT INSTITUTAS, VILNIAUS KOLEGIJA, VOLFAS ENGELMAN, WORKFORK, ŽALGIRIO KREPŠINIO CENTRAS.

Registruotis
Registracija priimama iki 2020-06-02